Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Canlı title scroll yapmaya çalışıyorum fakat gs overlap hatası vermekte nasıl çözerim

keeppp

.
Alınan Beğeni
245
Ödül Puanları
43
Canlı title scroll yapmaya çalışıyorum fakat gs overlap hatası vermekte misal refobjcommon kısmında type id 3 ve type id 4 kısmına 13 ve 14 yazdıgımızda scroll buf scroll olarak kullanılması lazım type id 3 ve type id 4 kısmı 3 ve 1 yazarsakta ışınlanma scroll olarak kullanılıyor ben 13 ve 14 yazdıgımda gs overlap hatası veriyor yani bu sorun id çakışması olarak bilinir bunu çözmek için ekledigim title scrollara refskill ve refskillgroup oluşturdum refobjiteme örnek : [USU1:SKILL_ETC_HWAN_1] yazdım ama yine aynı sizce bir scroll ışınlanmak yerine buff olarak kullanılması için type idmi degişmeli yoksa başka birşeymi

Çözülmüştür

Çözüm: Refobjıtem kısmında Desc_3_128 yazan yere eklemişim bunu [USU1:SKILL_ETC_HWAN_1] Desc_2_128 yazan yere yazılıcakmış yani anladıgım kadarıyla scroolun buf olarak kullanılması için refskill,refskillgroup kodlarıda oluşturmak gerekiyormuş

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.