Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Yardım Çantadaki iteme artı basma

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Çantadaki ilk slota item koysam ona artı bassam böyle bir kod vardı yıllar önce ancak bulamadım var mı ya da mesela çantadaki ilk itemi fb yapıp artısını değiştirmek istesem yardımcı olacak varsa sevinirim. varsa elindeki diğer yararlı queryleri de :) iyi geceler.

S3XPER

.
Alınan Beğeni
95
Ödül Puanları
28

Konuya göz gezdirin :) işinize yarar

Oyla 0

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Teleportsuz yapmak istiyorsan ; Guard kullaniyorsan store proceduleri incelemek lazim eger kullanmiyorsan benim satin aldigim gsde instantplusdelivery diye bir fonksiyon var ve yine ayni sekilde stat ve bluelar icinde var. Internetteki paylasilmis gameserver sourcelarini ararsan bulabilirsin diye dusunuyorum kullanim sekli su sekilde

ornek veriyorum charId 1 olan charin inventorysindeki 0.slottaki itemi +5 yap seklinde insert into instantitemplusdelivery values (1[charId], 0 [ inventorydeki karsilik gelen indexi],5). Sonrasinda kuyruktan alip islemi gerceklestiriyor.

1712101427144.png

Teleport ile kullanmak istiyorsan yani scroll basayim ilk slottaki item + basili olsun dersen aksama bir bakarim cevap gelmemis olursa. Auto equipment tarafindaki kodlar is yapar
Umarim yardimci olabilmisimdir :)

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,378
Ödül Puanları
93
Karakterin üstündeki tüm itemleri FB yapar + sıda sana kalmış ihtiyacın olan buysa tabi

Oyla 0

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
185
Ödül Puanları
43
Update sro_vt_shard.._items set optlevel = 'buraya artı kaç olmasını istiyorsan yazabilirsin'
From sro_vt_shard.._items i
İnner join sro_vt_shard.._inventory a on a.ITEMID=İ.ID64
İnner join sro_vt_shard.._char c on c.charid=a.charid
Where c.charname16 like 'bu kısma değiştirmesini istedigin karakter' and a.slot = 13 and a.itemid >0

Bu işlem ile envaterindeki 1.slota itemi koyup artisini basabilirsin setden sonra , koyup variance ve mag param degerleride ekleyebilirsin.

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,378
Ödül Puanları
93
Konu çözüldü ise geribildirim yaparmısınız

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.