Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Cap Uygun NPC THIEF-HUNTER

Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
90 Cap bir server için kervan npc moblarını ayarlamaya çalışıyorum. Merak ettiğim cap'a uygun hale nasıl getirebilirim. 90+ çıkan thiefler 10 dg itemler ile spawn oluyor çözüm oalarak 90+ npcleri kapatıyorum. Bu sefer'de 5* mal çekseniz dahi 90lvl üstü npc mob çıkmıyor. Benim merak ettiğim 90 + mobları kapatmadan 10 dg item görünümlerini nasıl 9 degre yapabilirim.

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
90 Cap bir server için kervan npc moblarını ayarlamaya çalışıyorum. Merak ettiğim cap'a uygun hale nasıl getirebilirim. 90+ çıkan thiefler 10 dg itemler ile spawn oluyor çözüm oalarak 90+ npcleri kapatıyorum. Bu sefer'de 5* mal çekseniz dahi 90lvl üstü npc mob çıkmıyor. Benim merak ettiğim 90 + mobları kapatmadan 10 dg item görünümlerini nasıl 9 degre yapabilirim.Bildiğim kadarı ile bu yapılamıyor ama istersen sayıyı düşürerek ayarlama yapabilirsin
_RefShardContentConfig tablosundan Trade Mon Factor kısmını yükselttiğinizde çıkan thief sayısı düşecektir.
1128 yaparsanız 5 yıldıza 5 thief, 4 yıldıza 4 thief diye azalır.
1500 yaparsan 5 yıldızda 4 thief çıkar

Oyla 0
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Cevap için saolun ancak soruyu yanlış anlamışsınız. Çıkan mob sayısı değil 9 degree item ile spawn olması gerekirken 10 degree item ile spawn oluyorlar bunu nasıl çözerim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
41
10D item droplarını DropItemAssign'den kapatırsanız 10D item drop olmayacaktır.

Aşağıda ki kod sana yardımcı olacaktır.
Yedek alıp, deneyebilirsin.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Adam 90 cap oyunun da, 90+ moblardan drop olan 10D item olmasını istemiyor.
Kervan sırasında GS tarafından rateye bağlı olarak <NPC> Thief veya Hunter moblar spawn olur. GS bu mobları spawn ederken dolaylı olarak sınır seviyenin biraz üzerinde spawn edebiliyor. 110 cap oyunda 113-114 lvl npc thieflerin spawn olması gibi. Bu bir çeşit kodlama hatası veya Joymax tarafından kasıtlı yapılmışta olabilir. Adamda 90 cap oyun açmakla uğraşıyormuş.. Bu durumda problemi ne olabilir? 90 ve üzeri lvl olarak GS tarafından spawn edilen moblarda 10dg weapon görünümü olur. Adam bunun olmasını istemiyor. Konu başlığını bile okumadınız mı???

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
10 dg .bms leri 9 la degiş 10 dg gücünde cıksın ama 9 gözüksün

Oyla 0
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
28
degrelere göre ayarlanmış bir bsr ben bulamadım. Hangi klasörde olduklarını söylersen dediğini denebilirim. commonda bunlara bsr tanımlanmamış.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
.bsr ye girmene gerek yok data>prim>mesh>item>china>weapon/shield'de eu ch weaponlarını 9degre kopyala yazılarını 10 yap
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

al kardeşim bunu kullanırsan tüm 10 degre silahlar 9 gibi görünür

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.