Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım China Yeni Skill ' PAİN ' Eklemek %100 calışıyor

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Hocam öncelikle kendi sunucumdan yola çıkayım. Sunucumda %10 Phy-Mag arttıran "Chinese Buff" kullanıyorum. Ayrıca normalde 80 capta 240 mastery olması gerekirken onu 320 yaptım. Son olarakta "Chinese Pain" düşünüyorum çünkü oyunda gerçekten kullanışlı olacağını düşündüğüm için :) (Öneri olarak bunları söyleyebilirim CH-EU Eşitliği Anlamında)
Teşşekür ederim bilgi için hocam CH-EU 120 Cap 360 Mastery ile eşitleme yapabilirimiyim onun için sormuştum normalde 480 çok sıkıyor CH'de çok fazla zaman kaybı buff için.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
Ben denge için Chinese skillerinde çok uzun bi çalşma yaptım. Yeni skill eklemek yerine var olan skilleri güçlendirdim. Bi kaç arkadaşı PVP bahanesi ile çağırıp 1 ay kadar pvp attık. CH karakterler EU' ya karşı ezilmiyor.. tam böyle kıvamında olmuş (MASTERY 330), dişe diş gidiyorlar. Hemen her buildi denedik. Ama Skill test ettiğimi bilen yok tabi ben pvp atalım diye çağırdım, sonucu hepimiz sevdik.

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Ben denge için Chinese skillerinde çok uzun bi çalşma yaptım. Yeni skill eklemek yerine var olan skilleri güçlendirdim. Bi kaç arkadaşı PVP bahanesi ile çağırıp 1 ay kadar pvp attık. CH karakterler EU' ya karşı ezilmiyor.. tam böyle kıvamında olmuş (MASTERY 330), dişe diş gidiyorlar. Hemen her buildi denedik. Ama Skill test ettiğimi bilen yok tabi ben pvp atalım diye çağırdım, sonucu hepimiz sevdik.
bu konuda bizi aydınlatır veya bilgi sahib yaparsan çok memnun olurum. pvp vazgeçilmezimiz :ohye:

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Valla ben PvE bir sunucu yapmayı çalıştığım için bide genel olarak partiye yönelik ondan dolayı "Chinese Pain" istiyorum :D Yoksa bir ekstrem dengelemeyle alakalı bir istediğim yok :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
bu konuda bizi aydınlatır veya bilgi sahib yaparsan çok memnun olurum. pvp vazgeçilmezimiz :ohye:
Aydınlatacak bi şey yok :) Var olan skillerde kim nerede eziliyorsa abartmadan biraz oynama yaptım.
Örn: Flame Body %12 - Pasif %13
Cold Final Guard 480 - Pasif 480
Light Mag %23 - Parry veren aktif ve pasif 81
Blade; kalkan defansını kısıp phy atak veren buff için 580 mag atak, Swodların işi görüldü., Takla skillerindeki de-buff oran biraz daha artırıldı. İki saat dönüyosun takla atıyosun ama tutmuyor diye.
Bow Mind Bow Dull
Force 'da bir şey yok.
Heuksal stun bir tık artırıldı.
Nukelerin son kitaplarında damaj artırımı var.
Mastery 330'a göre bu. Daha fazla mastery EU yu ezer.
Yani ekstra bir şey eklemeden ben 6 kişinin onayını alarak China balans sağladığımı düşünüyorum.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Aydınlatacak bi şey yok :) Var olan skillerde kim nerede eziliyorsa abartmadan biraz oynama yaptım.
Örn: Flame Body %12 - Pasif %13
Cold Final Guard 480 - Pasif 480
Light Mag %23 - Parry veren aktif ve pasif 81
Blade; kalkan defansını kısıp phy atak veren buff için 580 mag atak, Swodların işi görüldü., Takla skillerindeki de-buff oran biraz daha artırıldı. İki saat dönüyosun takla atıyosun ama tutmuyor diye.
Bow Mind Bow Dull
Force 'da bir şey yok.
Heuksal stun bir tık artırıldı.
Nukelerin son kitaplarında damaj artırımı var.

Yani ekstra bir şey eklemeden ben 6 kişinin onayını alarak China balans sağladığımı düşünüyorum.
Mantıklı bir yol bence :)

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thank you

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
Teşekkürler @ruya
Bende SKILL_CH_WATER_ABNORMAL_A yok.. CANCEL_G RESURRECTION_E altına da ekledim denedim ama olmadı.
Skilleffectte alt satırın yeri neresidir ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Teşekkürler @ruya
Bende SKILL_CH_WATER_ABNORMAL_A yok.. CANCEL_G RESURRECTION_E altına da ekledim denedim ama olmadı.
Skilleffectte alt satırın yeri neresidir ?
Hallettim :D
Row Page ve Columblar düzenli sanıyordum ama değilmiş :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.