Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Christmas, Halloween ve Summer Event Dekorasyon Kaldırmak [22 Kilobyte]

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Merhaba, bugün farklı bir metod ile başlıkta yazmış olduğum dekorasyonları kaldırabilmeniz
için gereken dosyaları ve izlediğim yolu anlatacağım.

Teoride Map.PK2 dosyasını manipule ederek bu işlemi gerçekleştiriyoruz.
Var olan bir objenin DDJ dosyasının içini boşaltarak bunu sağlıyor ve fake bir .BSR atıyoruz.

Not: Bu metod ISRO Data & Map.PK2 ile yapıldı.

Not2: İşlemi gerçekleştirmeden önce alakalı dosya dizinlerindeki dosya yedeklerinizi her ihtimale karşın kendi clientiniz için almayı unutmayın!

Download:

Virustotal:

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,237
Ödül Puanları
113
hayret şaşırtıcı birşeyler paylaşabilmişsin asırlar sonra kendine saklamak yerine
teşekkürler

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,993
Ödül Puanları
113
Merhaba, bugün farklı bir metod ile başlıkta yazmış olduğum dekorasyonları kaldırabilmeniz
için gereken dosyaları ve izlediğim yolu anlatacağım.

Teoride Map.PK2 dosyasını manipule ederek bu işlemi gerçekleştiriyoruz.
Var olan bir objenin DDJ dosyasının içini boşaltarak bunu sağlıyor ve fake bir .BSR atıyoruz.

Not: Bu metod ISRO Data & Map.PK2 ile yapıldı.

Not2: İşlemi gerçekleştirmeden önce alakalı dosya dizinlerindeki dosya yedeklerinizi her ihtimale karşın kendi clientiniz için almayı unutmayın!

Download:

Virustotal:
Paylaşım için teşekkür ederiz :)

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
hayret şaşırtıcı birşeyler paylaşabilmişsin asırlar sonra kendine saklamak yerine
teşekkürler
iş yerimden dolayı pek bakamıyordum bu tarafa ve sürekli db deniyordum bana hitap eden bulamadım ve yeni bir projeye başladım serkan abiden hizmet alacaktım ama dönüş alamayınca discorddan kendime sıfırdan takılmalık bir oyun yapayım didim boş zamanlarımda . isro data ve map kullanayım dedim ama bir sürü fps düşüren dekorasyon buldum ve yine serkan abinin konusundaki linkin çalışmadığını görünce kendim yapayım dedim ve böyle alışılmışın dışında bir metot geliştirdim ve hiç beklemediğim şekilde iyi çalışınca ve forumda da bulamayınca katkım olur dedim keşke daha fazla zaman yaratabilsem ama koşuşturmaca işte ülke şartları zorluyor :cautious: