Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Clean DB 75-90 lv At sorunu

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar clean içinde zaten dosyaları hali hazırda var.
Atların çalıştığı bir db'den çektim clean içine aktararak denedim. Herşey iyi güzel fakat üzerine binildiğinde sağ üst köşedeki ikonu yok. Neyi eksik yaptım ?

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,004
Ödül Puanları
214
Bahsettiğiniz horse serisi zaten veri tabanında mevcut bazı clientlerde bunun datapk2 dosyasının alt paçacıkları sorunlu olduğu için bu tip hatalar ortaya çıkabiliyor , bunun için farklı bir db den eklemenize gerek yok verdiğim linki indirin patch verin farklı bir işlem yapmadığsanız sorununuz düzelicektir.

Son düzenleme:
Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bahsettiğiniz horse seri zaten veri tabanında mevcut bazı clientlerde bunun datapk2 dosyasının alt paçacıkları sorunlu olduğu için bu tip hatalar ortaya çıkabiliyor , bunun için farklı bir db den eklemenize gerek yok verdiğim linki indirin patch verin farklı bir işlem yapmadığsanız sorununuz düzelicektir.
Çok teşekkür ederim, her yerde yardım eli uzaten güzel insan.

Ek yorum:

Maalesef patchten sonra yine düzelmedi NO IMAGE... ilginiz için teşekkür ederim.
1662

Son düzenleme:
Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bir konu daha @iMonarch 'ın katkılarıyla çözüme kavuştu..
Teşekkürler...
Ayrıca bu sorunu yaşayan olursa lütfen iMonarch'ın paylaştığı dosyaları patch etdin... hemen her forumda data kısmını bulursunuz da media tarafı olmazsa olmuyor. Normalde var medianızın içinde ama eksikmiş.

Clean db kullanıyorsanız DATA kısmını da atmalısınız.

Meida.PK2 tarafı Download >>>
Data.PK2 tarafı Download >>>

Son düzenleme:
Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Npc'ye eklediğim atların fiyatlarını da ekleyerek mediaya txtleri geçiriyorum fakat oyunda alış fiyatı yok. Ücretsiz olarak alınıyor.

RefPricePolicyOfItem kısmında bu eklediğim atların fiyatları olması gerektiği gibi.. Serviceleri "0" evet.. 1 yaparak tekrar mediaya geçirdiğimde bu kez client start dedikten sonra gerisi gelmiyor ve client açılmıyor.
Bilen, gören, çözen ve fikir verecek olursa buyursunlar efenim. Aynı sorunu yaşayan varsa da konu takip.
Nazif tablo ayarları yapılı...

Bir altta ki yorumumda bunun çözümünü belirttim.

1671

Son düzenleme:
Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Npc'ye eklediğim atların fiyatlarını da ekleyerek mediaya txtleri geçiriyorum fakat oyunda alış fiyatı yok. Ücretsiz olarak alınıyor.

RefPricePolicyOfItem kısmında bu eklediğim atların fiyatları olması gerektiği gibi.. Serviceleri "0" evet.. 1 yaparak tekrar mediaya geçirdiğimde bu kez client start dedikten sonra gerisi gelmiyor ve client açılmıyor.
Bilen, gören, çözen ve fikir verecek olursa buyursunlar efenim. Aynı sorunu yaşayan varsa da konu takip.
Nazif tablo ayarları yapılı...

Ekli dosyayı görüntüle 1671

Sorunu nasıl çözdüm ?
RefPricePolicyOfItem tablosunda yeni eklediğim atların serviceleri "0" idi.. Öncelikle serviceler 1 yapmak gerekli... Sonra VsroNpc ile itemleri eklemek gerekli.. Oyunu açmazsa ki programda yazdığı gibi media bulunan refshopitemstockperiod txt içerisini komple silip yeniden mediaya atmak gerekli..

Önemli: Service sıfırsa önce 1 yaparak sonra programdan NPC ye itemi eklemek gerekli...

Son düzenleme:
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.