Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Client açılırken error hatası ( Resimler konuda )

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar kurmuş olduğum oyun üzerine farklı bir db ile sro kurulumu yaptım server aktif olarak çalışıyor ancak loader ile oyunu açarken bu hatayı veriyor. client açılma hatası.png
Normal uygulamasından açarken ise bu hatayı veriyor.
uygulama açma hatası.png
Ne yapabilirim? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Ü

Üye silindi 3096

Entry 2
Entry 7

portlarını kontol et
ini dosyalarında SrNodeData.ini dosyasındaki portlarla aynı yap

Entry 2 gateway
Entry 7 agent portu

Oyla 0
N

NaXSobi

Arkadaşlar kurmuş olduğum oyun üzerine farklı bir db ile sro kurulumu yaptım server aktif olarak çalışıyor ancak loader ile oyunu açarken bu hatayı veriyor. Ekli dosyayı görüntüle 4879
Normal uygulamasından açarken ise bu hatayı veriyor.
Ekli dosyayı görüntüle 4880
Ne yapabilirim? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
2.hata server kapalı diyor ya yanliş port veya ip yazıyorsun yada portları açmadın güvenlik duvarından portları açıp denermisin

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar sorunu
Akasha
nickli arkadaşımız çözdü. Benim sql de moduleversiyona 1'den başlaması için ekleme yaptı ve benim İpinput'ta ki port numaramı yanlış girmişim buradaki 1 rakamdan dolayı sorun olmuş, bununla birlikte güvenlik duvarı eklemesi de yaptı sonunda açıldı oyun. Tabi bunları bulabilmek için baya zaman kaybetti çok uğraştı. Çok teşekkür ederim kendisine. İyi akşamlar diliyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.