Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Client Crash Oluyor

Helix

.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Okuyan herkes için öncelikle Merhaba,

Yeniyim ve çok fazla bir bilgim yok. @snayls kardeşimizin paylaştığı dosyalarla (2019 Güncel temiz database, SvFiles, Panel ve gerekli dosyaları konusundaki) server kurulumunu yaptım. Fakat janganda 20 Levela kadar öldüğün ya da return attığın yere gitmeni sağlayan npcnin olduğu yer ile teleportun olduğu yer arasına karakterle gittiğinde client direk crash oluyor. Bahsetmeye çalıştığım bölgenin görseli;
jangan.jpg

Farklı clientler ile de denedim fakat şuanlık bir tek o bölgede böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Çözüm ile alakalı yardımcı olurken yeni olduğumu düşünerek yardımcı olursanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Demekki yeterince temiz değilmiş.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,970
Ödül Puanları
113
Okuyan herkes için öncelikle Merhaba,

Yeniyim ve çok fazla bir bilgim yok. @snayls kardeşimizin paylaştığı dosyalarla (2019 Güncel temiz database, SvFiles, Panel ve gerekli dosyaları konusundaki) server kurulumunu yaptım. Fakat janganda 20 Levela kadar öldüğün ya da return attığın yere gitmeni sağlayan npcnin olduğu yer ile teleportun olduğu yer arasına karakterle gittiğinde client direk crash oluyor. Bahsetmeye çalıştığım bölgenin görseli;
Ekli dosyayı görüntüle 8883

Farklı clientler ile de denedim fakat şuanlık bir tek o bölgede böyle bir sorunla karşı karşıyayım. Çözüm ile alakalı yardımcı olurken yeni olduğumu düşünerek yardımcı olursanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.
Size zamanında kullandığım db ve client atabilirim. Zaten forumda server kurulum bölümdede aynı dosyalar var isterseniz bir bakın derim :) birde bunları deniyebilirsiniz isterseniz :)

Client:

DB:

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,970
Ödül Puanları
113
Yoksa media.pk2 deki dosyalarla alakalı mı :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.