Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü client gelmiyor

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Launcherden start diyorum, start loading ekranı geliyor ama client açılmıyor hiçbir hata vermeden kapatıyor kendini, antivirüs vesayre kapalı sebebini anlayamadım.
Dump hatası veriyor onuda ekliyorum.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
3 adet bilgisayarım var 2 si giriş yapıyor bu leptopdan giriş yapamıyorum sorun bilgisayardan olabilir mi
SilkroadFixer kullandığınız için birşey diyemiyorum. Kullanılacak bir guard değil onu biliyorum. @sarkolata ile görüşüp maxiguard’ı düşünebilirsiniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Hiç anlamadığım şekilde birşeyleri karıştırırken kendiliğinden düzelmesiyle sonuç olarak başardığım bir işlem oldu, çözümünü yazıp aynı sorunu yaşayan arkadaşlara belirtmek isterdim ama benimde anlamadan yaptığım bir çözüm oldu ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum :D

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
Hiç anlamadığım şekilde birşeyleri karıştırırken kendiliğinden düzelmesiyle sonuç olarak başardığım bir işlem oldu, çözümünü yazıp aynı sorunu yaşayan arkadaşlara belirtmek isterdim ama benimde anlamadan yaptığım bir çözüm oldu ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum :D
Muhtemelen deptendi bence. ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Muhtemelen deptendi bence. ?
Dep ile denemeden önce hata almıyordum. Dep ile denedikden sonra hata almaya başladım. Diğer bilgisayarımdaki clienti hata aldığım bilgisayarımdaki client ile tazeledim dep ile de izin verdim uyumlulukda ayarladım yani yeni aktardığım dosyalara karma olarak herşeyi uyguladım açıldı. Karma olarak yaptığım için hangisinin sebebi büyük bilemediğim için belirtmek istemedim :rolleyes: Ama teşekkür ederim herhangi bir sorunum olduğunda anında yardımcı oluyosunuz ( deniyorum yapamıyorum konu açıyorum bir sigara yakıyorum sigarayı söndürdüğümde çözüm sunulmuş oluyor ) iyiki varsınız vsro team ^^

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.