Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Constantinople Teleport sorunu..

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sa arkadaşlar daha öncede böyle bir sorunum vardı üstünde durmadım şimdi lazım oldu bayağı inceledim Db den db ye karşılaştırdım clienttekileride kontrol ettim herşey normal gözüküyor
sizce sorun ne olabilir constantinopledeki teleporta tıklar tıklamaz dc alıyor.. datada eksik birşey olabilirmi ?

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
DbToMedia ile txt dosyalarını çıkartıp teleportbuilding refteleport reftelelink dosyalarını patch atar mısın mediaya
bir deneyim fakat uyumsuzluk varsa diğer teleportlarda bozulabilir :) deneyeceğim şimdi

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Uyumsuzluk varsa clientten kaynaklıdır. Db den çıkartırsan düzelebilir.
dbden çıkarınca işte isim gözükmeme ve ismi geçirememe problemi oluyor genelde bi deneyeceğim db tomediayla

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Arkadaşlar hatayı farklı yolla hallettim ne yaptıysam olmadıydı çalışan clientten temiz text verileri çektim temiz db verileri çektim sorunsuz çalışan data mappk2 dosyasını benım cliente attım sorun datada mı mappk da mı diye öyle de olmadı dbto media yaparak full temize çekerekte denedim olmadı ..
Aklıma şöyle bir fikir geldi en sonunda böyle bir hata alan olursa fixleyemeyen olursa
1594638571455.png resimde görmüş olduğunuz teleport bsr sini constantinople teleportun bsrye girilen kısma ekledim
ve AssocFile1_128 tablo girdisine constantin yazısını xxx olarak yaptım sorun çözüldü ..

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
3,006
Ödül Puanları
113
Konunuz #ÇözümlenenSorunlar Bölümüne Gönderilmiştir. Ayrıca Kendi Sorununuzu Kendiniz Tam Olarak Çözebildiğiniz İçin Artık Böyle Bir Hatayla Karşılaşırsanız Rahatlıkla Çözebileceksiniz. Kendinizin Deneyip Çözmesi Gibisi Yok Valla :) Tebrikler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.