Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü ÇÖZÜLDÜ Astral ve immortal tek tek alıyor

isa460

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Npc den astral ve immortal alırken en fazla 1 tane alıyor bunu nasıl değiştirebilirim.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,157
Ödül Puanları
303
Aşağıda yazmış olduğum kod ile ilgili iteminizin ne kadar stack değeri olduğunu kontrol edin:
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Stack değerini kontrol ettikten sonra yükseltmek istediğiniz stack değerini aşağıda ki kod ile ayarlayabilirsiniz:
Kod:
Değişikliklerinizin oyun içerisinde görünmesi için Media.pk2 içerisinde ilgili .txt içeriğinde değişim yapmanız ve GameServer'ı yeniden başlatmanız gereklidir.

Sadece DB üzerinde yaptığınız değişiklikler oyun içerisinde değişime uğramaz, oyun içerisinde gözükmesi için Media üzerinden de güncellemeniz gereklidir.

Oyla 0

isa460

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Aşağıda yazmış olduğum kod ile ilgili iteminizin ne kadar stack değeri olduğunu kontrol edin:
Kod:

Stack değerini kontrol ettikten sonra yükseltmek istediğiniz stack değerini aşağıda ki kod ile ayarlayabilirsiniz:
Kod:
Değişikliklerinizin oyun içerisinde görünmesi için Media.pk2 içerisinde ilgili .txt içeriğinde değişim yapmanız ve GameServer'ı yeniden başlatmanız gereklidir.

Sadece DB üzerinde yaptığınız değişiklikler oyun içerisinde değişime uğramaz, oyun içerisinde gözükmesi için Media üzerinden de güncellemeniz gereklidir.
kusura bakmayın yeniyim bu kodlar ile stack değiştirdim txt olarak hangi dosyaları değiştirmem lazım?

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
kusura bakmayın yeniyim bu kodlar ile stack değiştirdim txt olarak hangi dosyaları değiştirmem lazım?

Oyla 0

isa460

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Teşekkürler hallettim itemdata35000.txt db göre ayarladım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Konu başlığının etiketini çözüldü olarak değiştirebilirsin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.