Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Cracked EverNow Filter [V18][Premium]

Ü

Üye silindi 1104

Program yakında paylaşılacaktır şuan önceden konuyu açıp fikirlerinizi öğrenmek istedim iyi fikirlerinizi tabi :D

Bu programı aylar öncesinde konu açmıştım ama silmiştim konuyu yakında paylaşacağım şuan test aşamasında
Renkli Globaller
PC
IP
vs. bir sürü özelliği var vaktiniz varsa konuya yazın evdeyken canlı yayın açıp test edeyim

1719

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
[QUOTE = "newstar, post: 17091, member: 1104"]
good okay I'm having a color problem:D
[/ QUOTE]

maybe dll missing bro for global collors! , Share without fixes for others to help you test this program than that, when you get this share fully fixed, maybe others can help one to test for u too, when u have the complete version of the Release (share)
Thanks and sorry for bad english !

Ü

Üye silindi 1104

[QUOTE = "newstar, post: 17091, member: 1104"]
good okay I'm having a color problem:D
[/ QUOTE]

maybe dll missing bro for global collors! , Share without fixes for others to help you test this program than that, when you get this share fully fixed, maybe others can help one to test for u too, when u have the complete version of the Release (share)
Thanks and sorry for bad english !
ben nasıl tamamlıyacam ki elimdeki dosyalar bunlar eksikse yenilerini bulamam malesef varsa siz paylaşın eksik dosyaları konuya ekliyim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.