Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Satış Csro-R Dosyaları Satılık New Job system New Fellow Pet Bot Full Fixx 0 Bug

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
hali hazirda frontier sunucusu online sahibi dolandiricidir uzak durun derim adamin bana borcu var 3 senedir odicek odemiyor savciliga gidecem banka dokumanlarini alipta boyle insanlar maalesef silkroad piyasasinda cok
Bizimle alakasiyok bizden sonra bir cok kisi frontier diye piyasaya fazla fazla cikti db ler olsun csro yada daha baska seyler ama bizim kiler kimsede erisilebilir degil

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bizimle alakasiyok bizden sonra bir cok kisi frontier diye piyasaya fazla fazla cikti db ler olsun csro yada daha baska seyler ama bizim kiler kimsede erisilebilir degil

benim dedigim frontier i online yapan sezer isik diye birisidir adam a ortak oldum 1 2 sene once para gonderdim 3 4 gun sonra sunucuyu kapatti yok soyle oldu yok boyle oldu deyip paranin uzerine yatti bankadan dokumanlari istedim savciliga gidip suc duyurusunda bulunacagim sukur devlet memuruyum cumhuriyet bas savcisi tanidik direk onunla konusacagim ve gerekli evraklar tamamlanip sorusturma baslaticam..

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
bu db suan Piyasaya dustu bence satılık olarak tutmanın bır espırısı yok !

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
bu db suan Piyasaya dustu bence satılık olarak tutmanın bır espırısı yok !
Dusen db ile satilik olan db arasinda daglar kadar bug var fark var kalede bug var mesela dusen db de sonra item kilit restard atamiyorsun daha neler neler hem botu yok fellow pet zehir cozucu basilmiyor gibi buglari var normal csro db ile farki fazla yok ama suanki db satilik olan 0 bug %99.99 fix hersey calsiyor

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Dusen db ile satilik olan db arasinda daglar kadar bug var fark var kalede bug var mesela dusen db de sonra item kilit restard atamiyorsun daha neler neler hem botu yok fellow pet zehir cozucu basilmiyor gibi buglari var normal csro db ile farki fazla yok ama suanki db satilik olan 0 bug %99.99 fix hersey calsiyor
normal map çalışıyormu derlinlik haritası? modellerin textureleri. isroda calısıyor vsroda calısmıyor bir bak bakalım senin filesde çalısıyormu sro_client.exe destekliyormu unknown.png

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Kurunda Gorsel Atın Forum Yonetıcılerı Bunu Bızden once Soylemelerı Gerekırdı Satıyorsun Ama Ortada Gorsel Yok
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Tanıtım Konusunu Her Satıyorum Dıyen koyar Bıze Extra Bu Db Satılıktır Gıbısınden Kurup Notıce Attırınkı Bızde Var Oldugun Bılelim Dehılmı

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
Kurunda Gorsel Atın Forum Yonetıcılerı Bunu Bızden once Soylemelerı Gerekırdı Satıyorsun Ama Ortada Gorsel Yok

Tanıtım Konusunu Her Satıyorum Dıyen koyar Bıze Extra Bu Db Satılıktır Gıbısınden Kurup Notıce Attırınkı Bızde Var Oldugun Bılelim Dehılmı
suan kurulun var zaten ayrıntılı olsun dıye tanıtım konusu attım onun gıbı ayrıntılı eklıyemem dıye zaten almak ısteyen test edıp alabılır

normal map çalışıyormu derlinlik haritası? modellerin textureleri. isroda calısıyor vsroda calısmıyor bir bak bakalım senin filesde çalısıyormu sro_client.exe destekliyormu Ekli dosyayı görüntüle 11591
ne oldugunu anlamadım nasıl test ede bılırım bılmıyorum ?

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
suan kurulun var zaten ayrıntılı olsun dıye tanıtım konusu attım onun gıbı ayrıntılı eklıyemem dıye zaten almak ısteyen test edıp alabılır

ne oldugunu anlamadım nasıl test ede bılırım bılmıyorum ?
Ghost captain dresine yakınlaşıp foto atarsan ben anlarım

srovoz

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
He asked $ 1000 for this

He asked $ 1000 for this

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.