vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro
vsro
vsro

Paylaşım CSRO-R Files ve Database [ Fixli ] [15.02.2019]

vsro
Alınan Beğeni
306
Biri bana bunu nasıl yapabilecegimi söyleyebilirmi bende hepsi toplu halde gösteriyor sadece male deil famale itemleride erkek karakter görevinde gösteriyor erkek karakter actıgımda erkek kadın karakter açtıgımda kadın göstermesini istiyorum bilgisi olan paylasabilirmi yada göterebilirmi yada sorun nerde söyleyebilirmi biri bana şu görevi nasıl halledecegimi söyleyebilirmi ?

böyle deilde,

Ekli dosyayı görüntüle 6335
böyle nasıl yaparım.
Ekli dosyayı görüntüle 6334
Questle ilgili pek bilgim yok ama script dosyalarındaki ödüllere veya Sqlden questreward tablolarına bakabilirsin.

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
13
Questle ilgili pek bilgim yok ama script dosyalarındaki ödüllere veya Sqlden questreward tablolarına bakabilirsin.
baktımda tablolara hatta tek tek denedim olmadı ya scriptde gelirsek onu bende bilmiyorum scriptin icinde ödül bölümü yok saten ama scripte male fame kodlaması ile alakalıdır belki belkide tablolardan biridir ama bilimyorum

Alınan Beğeni
0
Kurulum dosyalarında clean db var onu kurmayı denediğimde restore databese of failed hatası alıyorum. Rivera Work rar dosyasındaki 125 dbyi restore ettiğimde global sw açılıp hata üretiyor ve machine manager açılmıyor. Kurulum için yardım edebilecek var mı ?

Xena

.
Alınan Beğeni
61
Sql 2014'e nasıl kurabiliriz ? Arabia quest jupiter quest ve triggerlarına ihtiyacım var.

Üst Alt