Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım CSRO-R Files ve Database [ Fixli ] [15.02.2019]

Ü

Üye silindi 1104

SImdıden Cok Tessekkur Ederım Beklemedeyım <3
Kurulumu böyle yapacaksın haberin olsun
ben böyle alıyorum genelde açıklı svlerden dbleri %100 çalışıyor ama ben genelde aldığım scriptteki misal refobjcommondaki kodları kendi dbme aktarıyorum nedeni generate scriptten alırken identy gibi bazı seçenekleri bozarak alıyor sağlam alma programı varsa bilmiyorum

Ekli dosyalar

• DB.rar
    10.7 MB · Görüntüleme: 121

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Kurulumu böyle yapacaksın haberin olsun
ben böyle alıyorum genelde açıklı svlerden dbleri %100 çalışıyor ama ben genelde aldığım scriptteki misal refobjcommondaki kodları kendi dbme aktarıyorum nedeni generate scriptten alırken identy gibi bazı seçenekleri bozarak alıyor sağlam alma programı varsa bilmiyorum

Cok Tskler Dostum . <3

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
KURUP DENIYEN OLDUMU SUAN BEN FIRSAT BULUP KURAMADIM HENUZ KURAN OLURSA RESIM VE BILGILENDIRME GECE BİLİRMİ TSKLER

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Kurulumda sıkıntı yaşıyorum tw den yardım edebilecek biri varmı ?

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
sprit normal görev - event dosyalarının acık hali mevcutmu

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.