Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım Csro-r NPC Programı

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
Herkese Merhabalar arkadaşlar bildigimiz üzere csro-r npc programı çince olarak internette paylasmıslardı bende kaynak kodlarını çekip türkçeye çevirdim ve sizlere paylaşıyorum bu sayede koalyca npc ekleyıp ıtem ekleyıp parlama degıstırebılırsınız Ek olara token sistemi oldugu için vsro npc programında bu secenekler omadıgı ıcın npc sılk ekleme seceneklerı oldugu ıcın ben bunları kaldırıp token ekledim ve npc silk ıle ıtem eklenmıedigi icin ve databasede token ıtem eklemeyle ugrasmamanız kolay yoldan eklemeniz icin bu secenekleri ekledim alta link bırakacagım kullanmak ısteyenler kulanabılır herkese mutlu ve iyi bir yasam dilerim.
ekleyıpde sıldıgınız ıtemlerı için SQL Düzenle kısmına tıkladıgınız zaman sildıginiz itemlerin hepsini siler ve yeniden günceller...

In addition, if the Source codes of an Exe and Dll are open, you can get the source with the program I have given.
Program link

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Image from a part I changed
Ekli dosyayı görüntüle 13829
NEW ADDED NPC WAY MAP
Ekli dosyayı görüntüle 13837

ADD NPCs EDIT Some settings are needed to make I leave the video below, you can adjust it accordingly...

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
teşekkürler

fyq2029

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese Merhabalar arkadaşlar bildigimiz üzere csro-r npc programı çince olarak internette paylasmıslardı bende kaynak kodlarını çekip türkçeye çevirdim ve sizlere paylaşıyorum bu sayede koalyca npc ekleyıp ıtem ekleyıp parlama degıstırebılırsınız Ek olara token sistemi oldugu için vsro npc programında bu secenekler omadıgı ıcın npc sılk ekleme seceneklerı oldugu ıcın ben bunları kaldırıp token ekledim ve npc silk ıle ıtem eklenmıedigi icin ve databasede token ıtem eklemeyle ugrasmamanız kolay yoldan eklemeniz icin bu secenekleri ekledim alta link bırakacagım kullanmak ısteyenler kulanabılır herkese mutlu ve iyi bir yasam dilerim.
ekleyıpde sıldıgınız ıtemlerı için SQL Düzenle kısmına tıkladıgınız zaman sildıginiz itemlerin hepsini siler ve yeniden günceller...

另外,如果一个Exe和Dll的源代码是开放的,你可以用我给的程序获取源代码。
程序链接

*** 隐藏文字:无法引用。***

图片来自我更改的部分
新增 NPC 路线图

添加 NPC 编辑 需要一些设置才能让我离开下面的视频,你可以相应地调整它......

X喜欢

ruya

.
Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43

EK olarak Eğer Bir Exe Ve Dll nin Kaynak kodları açık ise bu vermiş olduğum proğram ile source elde edebilirsiniz.
Proğram linki

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Değiştirdğim bir bölümden Görsel
YENİ EKLENEN NPC YON HARITASI

NPC EKLEME DUZENLEME Yapmak için bazı ayarlar Gerekiyor Aşagıya videosunu bırakıyorum ona göre ayarlarsınız...

ty

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.