Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Çözüldü csro r quest npcsinden sos silah secilip alinmiyor

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
compile ediceksin config ayarlarini yaparak fonksiyonlarin calismasindan ziyade dedigim gibi magic pop > triggerlar onemli gerisi bos
anladim hocam saol gormedim ayar klasorunu simdi buldum sayet cok karisik bir rar arsıvı :D thnx

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
update for hanami - triggers.txt var dosyaların içinde bende kurulu olmadığı için birşey yapamıyorum o dosya ne işe yarıyor
o dosyada Shadow dungeon uniqueleri icin cinematic canlandirma triggerlari mevcut
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

silk işini nasıl hallettın bro silk gozukmuyor
Webmall i kurmadigimdan deneyemedim zaten survival arena vs hepsi beraberinde baglantili

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
o dosyada Shadow dungeon uniqueleri icin cinematic canlandirma triggerlari mevcut

Webmall i kurmadigimdan deneyemedim zaten survival arena vs hepsi beraberinde baglantili
filter aktıf olmuyor baglanıyor ama hos geldın mesajı felan vermıyor onu nasıl ayarlıyoz

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
merhaba arkadaşlar hanami level ödül tablosunu clean dbden alıp ekleme yapmayın orda dikkat ederseniz phy ve mag atak olan sadece bow itemler var eğer clean çekerseniz çalışmayabilir ben şimdi upload edeceğim db filter src ve serverfiles sadece ip değişeceksiniz filter kısmı portları değiştirmeyin zaten ayarlı oyun içeriğinde sağda hanami modülü editlenmesi gerekiyor çoğu menü çalışmıyor hanami webmallınında kurulması gerek rank survival için filter tarafında visual 2022 kullanabilirsiniz (FILESE DATAYI ÇIKARMAYI UNUTMAYIN DOSYA BOYUTU BÜYÜMESİN DİYE SİLDİM) ayrıca filter db içerisinde renkli title renkli isim şuan için manuel olarak değişiyor renkli global aktif db queryleri düzenlendi saçma salak yerlerde dc veriyordu mesela yere item at almaya çalış dc veriyordu sağdaki hanami menu editlenirse çok güzel işler çıkar db içerisinde instat buflar mevcut lvl iconu reinforcement buf vip bufflar(silver bronz gold gibi aktif çalışıyor ama query ile veriliyor scroll şeklinde değil şuanada kadar erişebildiklerim bunlar gameserver ve shard managera direk dllleri gömüp çalıştırmayı denedim olmadı ama vardır çözümü şuan için auto inject çalıştırmanız gerekiyor tabi config kısımlarında path ayarlarını yapmanız lazım)
herkese iyi günler
1-)
2-)
3-)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
merhaba arkadaşlar hanami level ödül tablosunu clean dbden alıp ekleme yapmayın orda dikkat ederseniz phy ve mag atak olan sadece bow itemler var eğer clean çekerseniz çalışmayabilir ben şimdi upload edeceğim db filter src ve serverfiles sadece ip değişeceksiniz filter kısmı portları değiştirmeyin zaten ayarlı oyun içeriğinde sağda hanami modülü editlenmesi gerekiyor çoğu menü çalışmıyor hanami webmallınında kurulması gerek rank survival için filter tarafında visual 2022 kullanabilirsiniz (FILESE DATAYI ÇIKARMAYI UNUTMAYIN DOSYA BOYUTU BÜYÜMESİN DİYE SİLDİM) ayrıca filter db içerisinde renkli title renkli isim şuan için manuel olarak değişiyor renkli global aktif db queryleri düzenlendi saçma salak yerlerde dc veriyordu mesela yere item at almaya çalış dc veriyordu sağdaki hanami menu editlenirse çok güzel işler çıkar db içerisinde instat buflar mevcut lvl iconu reinforcement buf vip bufflar(silver bronz gold gibi aktif çalışıyor ama query ile veriliyor scroll şeklinde değil şuanada kadar erişebildiklerim bunlar gameserver ve shard managera direk dllleri gömüp çalıştırmayı denedim olmadı ama vardır çözümü şuan için auto inject çalıştırmanız gerekiyor tabi config kısımlarında path ayarlarını yapmanız lazım)
herkese iyi günler
1-)
2-)
bende global calısmıyor atmıyor globallerı felan fılter hata verıyor sende calısyormu glo

hanibal67

Premium
.
Alınan Beğeni
181
Ödül Puanları
43
bende global calısmıyor atmıyor globallerı felan fılter hata verıyor sende calısyormu glo
tüm ayar gerektiren kısımları düzgün yapınca çalıştı bende zaten bir sorun yok onlarda filter içerisinde magic pop özelliği var ama kodları pasif durumda sanırım eğer eklemek istersen magic pop npclerini aktif etmek lazım

benim upload ettiklerimide dene istersen

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
tüm ayar gerektiren kısımları düzgün yapınca çalıştı bende zaten bir sorun yok onlarda filter içerisinde magic pop özelliği var ama kodları pasif durumda sanırım eğer eklemek istersen magic pop npclerini aktif etmek lazım

benim upload ettiklerimide dene istersen
silkde calsıtımı sende bende claısmadı sıfır database ve medıa eslesıyor brom ben baktım oraya ıtemdatamaın ve chardatamaınını ıcınde hepsı

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.