Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü CTF Reward (Ice Thorpy) Bozdurulmuyor.

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar iyi geceler. CTF'de verilen kupalar yani (İce Thorpy) takas edilmiyor. yani bozdurulmuyor. bozdurma-takas etme penceresine tıklıyorum inventory'den ice thorpy eksilmiyor ve herhangi bir ödül vermiyor sebebi ne olabilir? teşekkürler.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,899
Ödül Puanları
213
Ben de bunun tam tersini istiyorum.. Ya kapatmak... ya da itemleri değiştirmek.

Oyla 0
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
item değiştirme ollydbg ile mi yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam? veya direk cfg içinden mi değiştiriliyor ilk önce cfg içerisinden değiştirip bir dene istersen :)

gel problemleri değiştirelim seninkini bana benimkini sana verelim :D bende ödül verdirmiyor sende verdiriyor ^_^

Oyla 0

Gauss

.
Alınan Beğeni
50
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar iyi geceler. CTF'de verilen kupalar yani (İce Thorpy) takas edilmiyor. yani bozdurulmuyor. bozdurma-takas etme penceresine tıklıyorum inventory'den ice thorpy eksilmiyor ve herhangi bir ödül vermiyor sebebi ne olabilir? teşekkürler.

Değiştir ödülü icetrophy yerine box kazansınlar boxa'da ödül koy sorun çözülür :D

Oyla 0

Gauss

.
Alınan Beğeni
50
Ödül Puanları
28
Evangelion SW Files kullanıyorsan cfg klasörü içindeki ini'lerden birinde ITEM_ICE_TROPHY gibi bir codename olacak tam hatırlamıyorum şu anda adını. onu ödül olarak istediğin itemin RefObjCommon'daki codename128 kolon değeri ile değiştirebilirsin.
Evangelion kullanmıyorsan yani swfiles içinde cfg diye bir klasör yoksa @Pyrodox 'un dediği gibi OllyDbg ile GS'yi açıp editlemen lazım vsro gs edit yazarsan detaylı anlatım olan konulara ulaşabilirsin

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,899
Ödül Puanları
213
Evangelion SW Files kullanıyorsan cfg klasörü içindeki ini'lerden birinde ITEM_ICE_TROPHY gibi bir codename olacak tam hatırlamıyorum şu anda adını. onu ödül olarak istediğin itemin RefObjCommon'daki codename128 kolon değeri ile değiştirebilirsin.
Evangelion kullanmıyorsan yani swfiles içinde cfg diye bir klasör yoksa @Pyrodox 'un dediği gibi OllyDbg ile GS'yi açıp editlemen lazım vsro gs edit yazarsan detaylı anlatım olan konulara ulaşabilirsin
Teşekkür ederim fakat ödül derken iscetrophy kırdırıldığında elde edilen ödüllerden bahsediyorum. Yani 500+ hp mp, exp scroll gibi.. O da gs editlemekten geçiyor. Teşekkürler.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.