Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Database boyutu küçültme

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Shrink işlemi yapmama rağmen database boyutu 34GB kadar yer kaplıyor bunu küçültmenin başka bir yolu yokmu?
DB boyut.png
Edit: işlemleri uygulayıp var olan Transaction log (.LDF) dosyasını silip yeni bir Transaction log dosyası oluşturdum böylece boyut 34gbdan 504kb 'a düştü bu işlem bir sorun yaratırmı bana ileriye dönük bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,097
Ödül Puanları
113
Shrink yapcan başka yolu yok çekmeden önce shrink yaparım genelde ben sende shrink yap :D

1590533325224.png

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,097
Ödül Puanları
113
Dbyi sqle geçirdim shrink'de yaptim disk alanımda var fakat shrink yaptıgım halde 34gb yer kaplıyor böyle olması rahatsız ediyor beni dahada küçültemez miyiz :D
küçültürsün sanırsam eksik birşey yapıyorsundur tahminen :D veya son hali odur başkada küçülmeyebilir :D

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,097
Ödül Puanları
113
bunun dışında tablolarıda yapabilirsiniz

Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Elite Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.