Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Database ve entegrasyonu hakkında soru

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Merhaba ben Devrim, Silkroad server kurulumu benim için silkroadı oynamaktan he zaman daha çekici oldu. Daha çok yeniyim. Öğrenmek istedğim, Serverin exp miktarını, bota izin verilip verilememesi gibi konular nasıl hallediliyor. Daha çok database üzerinde bir sistem geliştirip test ettikten sonra belki bir kaç aylığına bir deneme serveri başlatırım ama dediğim gibi, henüz çok yeniyim. DB edit hakkında nereden başlamalıyım neler yapmalıyım. Clean bir iki tane database var elimde bunlara uygun client ve dosyaları nereden bulurum yada nasıl entegre eder ve uyumlu hale getiririm. Görsel hiç bir değişiklik yapmayacağım neredeyse orijinal isro tarzında olacak. Teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 3096

Merhaba ben Devrim, Silkroad server kurulumu benim için silkroadı oynamaktan he zaman daha çekici oldu. Daha çok yeniyim. Öğrenmek istedğim, Serverin exp miktarını, bota izin verilip verilememesi gibi konular nasıl hallediliyor. Daha çok database üzerinde bir sistem geliştirip test ettikten sonra belki bir kaç aylığına bir deneme serveri başlatırım ama dediğim gibi, henüz çok yeniyim. DB edit hakkında nereden başlamalıyım neler yapmalıyım. Clean bir iki tane database var elimde bunlara uygun client ve dosyaları nereden bulurum yada nasıl entegre eder ve uyumlu hale getiririm. Görsel hiç bir değişiklik yapmayacağım neredeyse orijinal isro tarzında olacak. Teşekkür ederim.
guard kullanarak engelliyorsun bot erişimini beklersen kendi kullandıgım clean db ve clienti upload ederim kullanırsın hiç sıkıntı yaşamadım düzenli olarak ekleme yaparsan dbtomedia sıkıntı çıkartmaz kolaylıkla dbtomediadan çıkan txtleri atarsın hızlıca tamamlanır işlemlerin

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Çok sevinirm, peki sunucuyu kurarken kullanacağımız dosyalarda bir değişiklik ve sürüm uyumu gerekmiyor değil mi ? uyum db ve client arasında olmalı doru muyum ?

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
guard kullanarak engelliyorsun bot erişimini beklersen kendi kullandıgım clean db ve clienti upload ederim kullanırsın hiç sıkıntı yaşamadım düzenli olarak ekleme yaparsan dbtomedia sıkıntı çıkartmaz kolaylıkla dbtomediadan çıkan txtleri atarsın hızlıca tamamlanır işlemlerin
Bir diğer konuda paylaşmışsın sanırım kardeşim. oradan çekiyorum.

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
@EfsaneSro hocam peki bu db ile uğraşmaya başladık diyelim nereden başlanmalı kendi bilgisayarımda başlayacağım ilk olarak oyuna bi girip bakmak için ne yapmalıyım mümkünse dm den de anlatabilrsiniz.

Ü

Üye silindi 3096

@EfsaneSro hocam peki bu db ile uğraşmaya başladık diyelim nereden başlanmalı kendi bilgisayarımda başlayacağım ilk olarak oyuna bi girip bakmak için ne yapmalıyım mümkünse dm den de anlatabilrsiniz.

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
çalışableceğim önerdiğin bir sunucu sağlayıcısı var mı ? @EfsaneSro . Bu arada başını ağırttım teşekkür ederim :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.