Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

100 Cap DespOnline | 100 Cap EU/CH Database

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Memo'yu sene 2010'da falan kullanıyorduk, sene 2021. Memo'ya devam mı?

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Memo'yu sene 2010'da falan kullanıyorduk, sene 2021. Memo'ya devam mı?
hehe fazla muhabbete gerek yok kullanan lara dikkat etmelerini söyledim memo yu örnek verdim sen kullanmıyor olabilirsin bunun gibi birçok prosedur mevcut kale savaş bittiğinde ve benzeri sadece önemlimini alamıyacağınız dbler kullanıp risk almayın demek istedim paylaşılmasına izin verildiyse önlemide alınmıştır

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
hehe fazla muhabbete gerek yok kullanan lara dikkat etmelerini söyledim memo yu örnek verdim sen kullanmıyor olabilirsin bunun gibi birçok prosedur mevcut kale savaş bittiğinde ve benzeri sadece önemlimini alamıyacağınız dbler kullanıp risk almayın demek istedim paylaşılmasına izin verildiyse önlemide alınmıştır
Burda paylaşılan DB'lere bir garanti verilmiyor. Burda paylaşılan DB'leri kullanmak zaten risk. Sadece içeriğinde bulunan verileri, itemleri, petleri vb. çekip kullanmaları için paylaşılıyor. Her zaman önerimiz "kendinizin düzenlemediği, içeriğini bilmediğiniz şeyleri %100 sorunsuz diye kullanmayın."

Ek olarak gerçek amonyak54 olduğuna da gram inanmıyorum. :D

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Burda paylaşılan DB'lere bir garanti verilmiyor. Burda paylaşılan DB'leri kullanmak zaten risk. Sadece içeriğinde bulunan verileri, itemleri, petleri vb. çekip kullanmaları için paylaşılıyor. Her zaman önerimiz "kendinizin düzenlemediği, içeriğini bilmediğiniz şeyleri %100 sorunsuz diye kullanmayın."

Ek olarak gerçek amonyak54 olduğuna da gram inanmıyorum. :D
Hehe cidden mi :D tıkla gel face konusalm :)

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
Oyunu açacak arkadaş dikkat etsin bu db bana ait prosedürlerin hepsini gözden geçirin açtığınız an anlarsam oyununuz patlar :) ister dikkate alırsınız ister almazsınız size kalmış :) amonyak54 prosedür ve yenilikleriyle ünlü birisi
Tehdit eder konuşmasaydın efendi gibi gelip bana söyleseydin halden anlar ve konuyu kaldırırdım ama görüyorum ki durumlar öyle değil tehditler havada uçuşuyor tebrikler çok güzel açık verdiniz açık ancak bu kadar verilebilinirdi size helal olsun diyor ve sizi 3 evetle uğurluyoruz

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Tehdit eder konuşmasaydın efendi gibi gelip bana söyleseydin halden anlar ve konuyu kaldırırdım ama görüyorum ki durumlar öyle değil tehditler havada uçuşuyor tebrikler çok güzel açık verdiniz açık ancak bu kadar verilebilinirdi size helal olsun diyor ve sizi 3 evetle uğurluyoruz
sıkıntı yok ya kalsın eyvallah :) reklam iyisi kötüsü olmaz :) paylaşan kişi olarak hiç bir laf etmedim zaten :) tebrikler

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Ben bu çocuğu az çok biliyorum. Görkemin yanında gezen tiplerden :D Hatta ortak açtıkları bir serverda vardı geçtiğimiz sene olması lazım ama 2-3 gün bile dayanmamıştı. :D

ps: Sen önce server yönetmeyi öğren sonra backdoor koyarsın kanka. :D

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Ben bu çocuğu az çok biliyorum. Görkemin yanında gezen tiplerden :D Hatta ortak açtıkları bir serverda vardı geçtiğimiz sene olması lazım ama 2-3 gün bile dayanmamıştı. :D

ps: Sen önce server yönetmeyi öğren sonra backdoor koyarsın kanka. :D
doğrudur :D biz 2 3 gün dayanamadık o yüzden hala piyasadayız terzi kendi sökünü dikemez misaliyiz yapacak bir şey yok :) server yönetmek farklı birşey backdoor farklı bir şey ama sen bilirsin yinede dikkat et :) yaptığın emeklerin çöp olmasın bu db mesela işe yarayacak bir prosedür var arkadaş listene eklediğin kişilerin yanına gitme gibi şuanda maxiguard özel reverse deki gibi :) çözebilen kullanabilir

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
13
doğrudur :D biz 2 3 gün dayanamadık o yüzden hala piyasadayız terzi kendi sökünü dikemez misaliyiz yapacak bir şey yok :) server yönetmek farklı birşey backdoor farklı bir şey ama sen bilirsin yinede dikkat et :) yaptığın emeklerin çöp olmasın bu db mesela işe yarayacak bir prosedür var arkadaş listene eklediğin kişilerin yanına gitme gibi şuanda maxiguard özel reverse deki gibi :) çözebilen kullanabilir
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

SQL:

SQL:

SQL:

SQL:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.