Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Destek Olabilicek varmı AGN Bot la ilgili

N

NaXSobi

Arkadaşlar bi dostumuz agnbot crackli olarak paylaştı fakat benim sorum bu değil bu klosor içinde Skiller diye bir klosor var ve içinde kodlar var

sizden 2 şey istiyorum yapabilcek yardımcı olacak varsa ne mutlu bana

bu lazım 1.si "rev" komutunda atılan reverse yerlerini çoğaltmak

bunu hal ettim 2.si Skillerin hepsinin bu tür kodlarıyla arıyorum bulabilme veya nasıl bulabilirim yardımcı olmanız

KOD Örnekleri :
00002297
00002298
00002299
0000229A
0000229B

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Daha önce hic incelemedigim bir bot ama skiller icin teorim hex olarak kaydettiği decimal e çevirmek icin calculator :

Decimal to hex ile de skill İD sini hex e cevirebilirsiniz

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,100
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar bi dostumuz agnbot crackli olarak paylaştı fakat benim sorum bu değil bu klosor içinde Skiller diye bir klosor var ve içinde kodlar var

sizden 2 şey istiyorum yapabilcek yardımcı olacak varsa ne mutlu bana

bu lazım 1.si "rev" komutunda atılan reverse yerlerini çoğaltmak

bunu hal ettim 2.si Skillerin hepsinin bu tür kodlarıyla arıyorum bulabilme veya nasıl bulabilirim yardımcı olmanız

KOD Örnekleri :
00002297
00002298
00002299
0000229A
0000229B
Parser programının sourcesini düzeltmen lazım agn bot ile uyumlu yapman lazım sonra kullanmak için silkroad klasörüne at ardından

media server_dep klasörünü çıkart client klasörüne bu exe at tıkla aşağıdaki gibi çıkartacak fakat program uyumsuz çıkartıyor programın varsayılan exe seçip beklediğinde kendisi agn otomatik ayarlıyor fakat skiller düzensiz olunca çalışmıyor

örneğin misal zonesro 120 serveri düzenli eklemiş skilleri onda direk çalışıyor sorun skillerde sanırsam algılama şeklini çözemedim çözen varsa bilgilendirir.

sonuç olarak agnbotun otomatik parse ettiği txt dosyalarındaki gibi algılaması için bu source düzeltmen lazım biraz sonra bu sourcedeki txtleri kullanırsın fakat bu sourceden çıkan exeden çıkan txtleri atınca okunamadı hatası alırsın bot başlamaz agnbotun algılayacağı şekilde yapman lazım agnbotun varsayılan skiller klasöründeki txtlerle aynı olması lazım birebir .

1583776550031.png

Ekli dosyalar

• Source.rar
    9.4 KB · Görüntüleme: 27
N

NaXSobi

Parser programının sourcesini düzeltmen lazım agn bot ile uyumlu yapman lazım sonra kullanmak için silkroad klasörüne at ardından

media server_dep klasörünü çıkart client klasörüne bu exe at tıkla aşağıdaki gibi çıkartacak fakat program uyumsuz çıkartıyor programın varsayılan exe seçip beklediğinde kendisi agn otomatik ayarlıyor fakat skiller düzensiz olunca çalışmıyor

örneğin misal zonesro 120 serveri düzenli eklemiş skilleri onda direk çalışıyor sorun skillerde sanırsam algılama şeklini çözemedim çözen varsa bilgilendirir.

sonuç olarak agnbotun otomatik parse ettiği txt dosyalarındaki gibi algılaması için bu source düzeltmen lazım biraz sonra bu sourcedeki txtleri kullanırsın fakat bu sourceden çıkan exeden çıkan txtleri atınca okunamadı hatası alırsın bot başlamaz agnbotun algılayacağı şekilde yapman lazım agnbotun varsayılan skiller klasöründeki txtlerle aynı olması lazım birebir .

Ekli dosyayı görüntüle 4199
skilleri zaten yapabiliyorum da bana reverse olayı lazım

N

NaXSobi

bu arada basit bir yöntemi var skiller için Script kaydet diyor zaten orda kaydet diyorken client giriş yaptığın charda upladığın skilleri kaydediyor klösör/Skiller/ adlı yere orda deneme yazıyor oraya ne yazarsan öyle kaydediyor onu çözdüm reverse olayı lazım

Hayko

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Csro da kullandığımda client geliyor id pw yazıyorum direk oyundan atıyor bunu nasıl düzeltebilirim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.