Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Devil Spirite BSR Ekleme

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
Devil sipirite bsr eklemek istiyorum Örneğin angel wing dress kanadı diyelim
AMA SKILL BASINCA DEĞİL DRESS GİYDİĞİMİZ GİBİ GİYİNCE DİREK GÖRÜNECEK ŞEKİLDE
SKILLE EKLENIYOR ZATEN BEN TAKILI OLDUĞU SÜRECE KANADIN GÖRÜNMESİNİ İSTİYORUM

itemefekt.txt ve skillefekt.txt ye ekledim olmadı
charactervisualchange.txt Ekledim gene olmadı
itemdata.xxx.txt dende normal bsr kısmına yapsamda faydası olmuyor
bunu yapmış başarmış olan var mı yada nasıl yapılacağını bilen?

DENEMELIK KALKANA EKLEDIGIM GORSEL
OrLYz0.jpg

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,574
Ödül Puanları
113
Devil sipirite bsr eklemek istiyorum Örneğin angel wing dress kanadı diyelim
AMA SKILL BASINCA DEĞİL DRESS GİYDİĞİMİZ GİBİ GİYİNCE DİREK GÖRÜNECEK ŞEKİLDE
SKILLE EKLENIYOR ZATEN BEN TAKILI OLDUĞU SÜRECE KANADIN GÖRÜNMESİNİ İSTİYORUM

itemefekt.txt ve skillefekt.txt ye ekledim olmadı
charactervisualchange.txt Ekledim gene olmadı
itemdata.xxx.txt dende normal bsr kısmına yapsamda faydası olmuyor
bunu yapmış başarmış olan var mı yada nasıl yapılacağını bilen?

DENEMELIK KALKANA EKLEDIGIM GORSEL
OrLYz0.jpg
sw'nin yarısına dc mi veriyor bu eldiven :ROFLMAO:

Oyla 0
Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
yok :D devil spirit mantığıyla çalışıyor abartısı yok devill gibi sadece extra atak rate parry rate 100 speed 150 hp mp 1000 veriyo mag phy si +8 devile denk %30 1 dakikalık buff (gerçeklik-zaman-güç taşı)
ayrıca 1 dakikada bir kullanılan 10 saniye boyunca %90 ihtimal Stun skilli (zihin taşı)
10 saniyede bir 500m ışınlanma (Uzay Taşı)
5 saniyede bir ölen kişileri resleme (Ruh Taşı)
skilleri var
herşey tmm sadece şu bsr işi kaldı oda olmuyor sanırım yakında paylaşıcam dosyaları
Senaryolu görev sistemiyle elde ediliyor falan

Parmak şıklatma skillide yapmıştım mantığı hedef mobun 5.000 metre çapına 100 kişiye sekmeli 9999999 phy damageye sahip skill :D
kale savaşlarında pvp de cılkı çıkar diye öyle bir işe kalkışmadım ama extra GM ler için eldiven yapıp o skilli koyabilirim :D

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Kardeşim sana diğer forumdada söyledim. Job suif buff sistemini örnek alabilirsin. Devili chara takınca bir skill verdirirsin o skill 14 gün olur ama skille özellik eklemezsin str int gibi skilleffect.txt dosyasından effect verirsin gosbless effect gibi yada söylediğin bsryi eklersin olur. Benim fikrim bu yönde başka türlü olurmu bilmiyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
haa diğer forum daki yazıyı anlamamıştım aklım job suit olarak ekleye gitti bumu deniyorum hemen :D sıkıntı cıkartmazsa olacak buyuk ıhtımal devıl takınca skıll aktıf etme ısı vardı kafamda kurcalamamıstım :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
@Shanks
hocam oda olmadı sanırım bsrsız olcak o sekılde paylasacam not duserım ekleyebılen olursa ekler :D

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Senin için deneyip dönücem buradan yazarım olursa

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

yok :D devil spirit mantığıyla çalışıyor abartısı yok devill gibi sadece extra atak rate parry rate 100 speed 150 hp mp 1000 veriyo mag phy si +8 devile denk %30 1 dakikalık buff (gerçeklik-zaman-güç taşı)
ayrıca 1 dakikada bir kullanılan 10 saniye boyunca %90 ihtimal Stun skilli (zihin taşı)
10 saniyede bir 500m ışınlanma (Uzay Taşı)
5 saniyede bir ölen kişileri resleme (Ruh Taşı)
skilleri var
herşey tmm sadece şu bsr işi kaldı oda olmuyor sanırım yakında paylaşıcam dosyaları
Senaryolu görev sistemiyle elde ediliyor falan

Parmak şıklatma skillide yapmıştım mantığı hedef mobun 5.000 metre çapına 100 kişiye sekmeli 9999999 phy damageye sahip skill :D
kale savaşlarında pvp de cılkı çıkar diye öyle bir işe kalkışmadım ama extra GM ler için eldiven yapıp o skilli koyabilirim :D
fazla Avangers filmi izlemenin yan etkileri

Oyla 0
Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
fazla Avangers filmi izlemenin yan etkileri
:D ama sro için ideal bir senaryo oluyo ya sonuçta epik bir oyun bu tarz şeyler güzel olabilir hikayesi olan görev sistemli bişi elde etmesi baya zahmetli nedeni 6 taş var ve 1 taşın toplamda 16.000 küsür spawn noktası var yani silkroaddaki mapın herhangibir yerinde çıkabiliyor şuan o kodları yapıştırıyor toplamda 109 bin satır :D
normalde yapmıştım şans eseri bir taş FGW bölgesinde çıkmış oranın spawn noktalarını kaldırdım
aslında mantık basit mevcut tüm mobların spawn noktalarını alıp uniq sistem gibi ekledim saat başı 1 kere çıkıyor taşlar ve server mob spawnını buga sokmuyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.