Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Dres Eklediğimde Aldığım Sorun!

• Konbuyu başlatan Tc_ComanDo
  • Başlangıç tarihi
T

Tc_ComanDo

3627
Merhaba.
Dress hatasız olarak eklediğimi düşünüyorum lakin gw ye restart attıktan sonra bu hatayı aldım. sorunum tam olarak nedir. yardımcı olabilirmisiniz.
Dmp ek olarak paylaştım.

Ekli dosyalar

• 1V[2020-02-04 23-41-40]_31_22 Dump.dmp
    57.1 KB · Görüntüleme: 10
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Kaç adet hata var ilk once onu say not al. Sonra GS Restart at , tekrar gelecek o hata. o hataya tamam deme köşeye çek dursun , SQL Servere gir Ekleme yaptıgın refpolcy tablosuna giriş yap Edit Al rose diye Tablo karşına geldigi zaman Bu uyarıdaki yazan İTEMLERİ tek tek bulup En sol tarafında service yazan kısımları 1 ise 0 , 0 ise 1 yapaacksın. Tek tek yaptıkca tamam de geç uyarıya. sonra komple bitince Excute ediyorsun. GS ye restart at tekrar. %90 ihtimalle uyarılar kesilecek. Kesilmeyip tekrar aynı hatalar gelirse yine düzeltmen gereken itemler var demektir tekrar aynı işlemi yap taaki GS Sorunsuz açılana kadar.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,163
Ödül Puanları
303
ID çakışması, klasik sorunlarından biri.

Hangi DB'yi kullanıyorsun inan bilmiyorum, hep ID çakışması ile karşılaşıyorsun.

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
ID calısması onune gecmek icin Ref tablolarında ki ID > IDENTITY olarak işaretlemen gerekiyor. bu sayede Refobjcommon item eklediginde ID otomatik yapacaktır bir sonrakinden farklı olacaktır. Üstelik Refobjitem ID ile Refobjcommon Link id aynı olmasına dikkat et daha önce sana bu sorunu yaşadıgını söylemiştim.

Son düzenleme:
Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,163
Ödül Puanları
303
ID calısması onune gecmek icin Ref tablolarında ki ID > IDENTITY olarak işaretlemen gerekiyor. bu sayede Refobjcommon item eklediginde ID otomatik yapacaktır bir sonrakinden farklı olacaktır. Üstelik Refobjitem ID ile Refobjcommon index id aynı olmasına dikkat et daha önce sana bu sorunu yaşadıgını söylemiştim.
RefObjCommon index id değil, Link. Common'da index diye bi yer yok onlar npc tablolarında var, karışmasın kafaaan. :D

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Bi kurtulamadık düzeltiyom boşlukları ayarlıyorum.
Bu kez başka bi yerde sorun çıkıyor akşam düzeltemez isem dress dosyasını buradan paylaşırım.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
Dumptaki hata bu;
ASSERT("res\artifact\oasis\tarim\new-hive\avatar_sro_m_xmas_b.bsr Loading Failed.") bahsedilen bsr yok.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

şimdi yeni bir dump aldım.

Ekli dosyalar

• 4V[2020-02-06 23-25-29]_81_22 _.dmp
    48.9 KB · Görüntüleme: 10
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.