Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Dress ikonları gözükmüyor

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Hayırlı akşamlar kolay gelsin herkese servere dress ekledim fakat ikonları gözükmüyor patch olarak attırdım patch yolu doğru mu nerde hata yapıyorum

Ekli dosyalar

• ikon hata 1.png
    ikon hata 1.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 25
  • ikon hata 2.png
    ikon hata 2.png
    609.7 KB · Görüntüleme: 25
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
tamam hocam
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sorun ddjlerin isimleri sqlle uymuyor isimler farklı yazılmış ddj dosyalarına @realmardinspor hakkını ödeyemem o kadar uğraştı etti sonunda isimlerden olduğunu anladık denedik ikonlar geldi teşekkür ederim iyi ki böyle bir forumdayım iyi ki böyle insanlar var

Oyla 0
Alınan Beğeni
113
Ödül Puanları
43
tamam hocam
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sorun ddjlerin isimleri sqlle uymuyor isimler farklı yazılmış ddj dosyalarına @realmardinspor hakkını ödeyemem o kadar uğraştı etti sonunda isimlerden olduğunu anladık denedik ikonlar geldi teşekkür ederim iyi ki böyle bir forumdayım iyi ki böyle insanlar var
Rica ederim. iyi çalışmalar

Oyla 0
Alınan Beğeni
435
Ödül Puanları
63
why you are adding bmt files with their ddj in the media folder...
make sure you use the correct files and also check the item line and icon in itemdata_xxxx.txt the xxxxx.ddj part
GL ;)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.