Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Satış Dsgn Sunucu,Edit ve Danışmanlık Hizmetleri | Fransa Ovh Lokasyon | Kaliteli Hizmet ve 7/24 Teknik Destek | Oyun Açmak için Doğru Adres

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hayırlı Satışlar dilerim

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
İşinde gayet başarılı bir arkadaş teşekkür ederim bütün yardımı ve emekleri için

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,509
Ödül Puanları
113
Tam servis mükkemmel ilgi teşekkürler ^^
İnsan Beşer Elbet Şaşar :) Mükemmel asla olamayız ama ilgi konusunda elimden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyorum biz teşekkür eder iyi forumlar dilerim :)

Alınan Beğeni
460
Ödül Puanları
63
Yaklaşık 3 aydır DsgnBilişim firmasının fransa ve tr lokasyon sunucusunu kullanmaktayım, herhangibir sorun yaşamadım 30~40 gündür aktif oyunum var hiçbir şekilde sunucuda kopma&lag&delay vs. olaylar olmadı hemde kendisi güler yüzlü ve doğru bilgilendirmeler yaparak da sizi bilgilendiriyor, özellikle vsro işine yeni başlayacak olan arkadaşlarıma tavsiye ederim, yaptığı işte samimi ve dürüst olduğunu birlikte çalıştığınız zaman daha iyi anlayacaksınız, sunucu gizliliği konusundada ağzı sıkı olduğuna inanıyorum, önemli ve kilit bir nokta çünkü bu vsro camiasında gördüğüm birşey insanlar birbirinin arkadasından kuyusunu kazabiliyor(lafım meclisten dışarı) ve rakip olarak gördüğü insanların bir şekilde sunucu popülasyonuna zarar veriyorlar daha fazla detaya inmeyeceğim, yolunda açıklık ve kolaylık dilerim, hayırlı işler :)

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,509
Ödül Puanları
113
Yaklaşık 3 aydır DsgnBilişim firmasının fransa ve tr lokasyon sunucusunu kullanmaktayım, herhangibir sorun yaşamadım 30~40 gündür aktif oyunum var hiçbir şekilde sunucuda kopma&lag&delay vs. olaylar olmadı hemde kendisi güler yüzlü ve doğru bilgilendirmeler yaparak da sizi bilgilendiriyor, özellikle vsro işine yeni başlayacak olan arkadaşlarıma tavsiye ederim, yaptığı işte samimi ve dürüst olduğunu birlikte çalıştığınız zaman daha iyi anlayacaksınız, sunucu gizliliği konusundada ağzı sıkı olduğuna inanıyorum, önemli ve kilit bir nokta çünkü bu vsro camiasında gördüğüm birşey insanlar birbirinin arkadasından kuyusunu kazabiliyor(lafım meclisten dışarı) ve rakip olarak gördüğü insanların bir şekilde sunucu popülasyonuna zarar veriyorlar daha fazla detaya inmeyeceğim, yolunda açıklık ve kolaylık dilerim, hayırlı işler :)
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim Her zaman daha ileriye doğru emin adımlarla ilerlemek ve dürüst %100 ilgi için çalışıyorum yeni projelerinizde görüşmek üzere :)

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Sunucu konusunda güvenilir ve başarılı müşteri odaklı çözüm sunmakta kendisi bu işin piri vSro Kurulum hizmetleri için kendisini tercih edebilirsiniz.

Teşşekürler.

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,509
Ödül Puanları
113
Sunucu konusunda güvenilir ve başarılı müşteri odaklı çözüm sunmakta kendisi bu işin piri vSro Kurulum hizmetleri için kendisini tercih edebilirsiniz.

Teşşekürler.
Estağfurullah ben teşekkür ederim memnun edebildiğim için memnunuz :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.