Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Ekip arkadaşı arıyorum.

R

ReyasX

Merhabalar arkadaşlar işini düzgün yapan edit ten anlayan kurulum v.b yapabilen benimle açacağım server'lerde beraber bulunmak isteyen arkadaşlarım varsa eğer konuşulur ben açık konuşmayı severim başta sadece sunucu ve panel alırım benimle çalışacak arkadaş kurulum ve ufak tefek editleri yapacak yani kendini çakal sanan paracilar mesaj bile atmasın hersey para değildir. Bi Hayır duası bile almak bi teşekkür almak bile insanı onurlandırır. Ulaşmak için mesaj atabilirsiniz veya 0531 592 5838 - facebook

Alınan Beğeni
742
Ödül Puanları
93
Merhabalar arkadaşlar işini düzgün yapan edit ten anlayan kurulum v.b yapabilen benimle açacağım server'lerde beraber bulunmak isteyen arkadaşlarım varsa eğer konuşulur ben açık konuşmayı severim başta sadece sunucu ve panel alırım benimle çalışacak arkadaş kurulum ve ufak tefek editleri yapacak yani kendini çakal sanan paracilar mesaj bile atmasın hersey para değildir. Bi Hayır duası bile almak bi teşekkür almak bile insanı onurlandırır. Ulaşmak için mesaj atabilirsiniz veya 0531 592 5838 - facebook
Kurulum yapılır o iş kolay ama edit uzun uğraş gerektiren bir konu. Bol şans

Ü

Üye silindi 340

Uzun süredir aramaktasın umarım istediğin kişiyi bulursun

Ü

Üye silindi 340

doncarlone Knk Ne Yaptın Swyi
rdp portuna birisi saldırmış parayla almadığım bir vds olduğu için sitedeki ersan isimli birisi vermişti whatsapptan bana kaç aydır kullanmaktayım Cisco kendisini korumaya alıp vdsyi kapatmış saldırı yediğini anlayıp 185 ile başlayan bir türk ip adresinden tüm loglar elinde bakalım dava açsın diye söyledim ilgilenecek ip adresinin türkiyeden olduğu belli

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Knk Benim Müşterinin Sunucuyada Saldırı Yapmışlarda Bi bok yok Sadece Kguard Var oda block atıyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.