Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Ekli Olan Odaya Giriş Limiti (Party)

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı şimdi bir zindanı holy water temple gibi düşünün bu zindana giriş'i party ile sınırlandırmak istiyorum bunun için Gameserver'e yeni offset'mi eklemem gerekiyor Aynı Holy Water Temple'nin adressleri oldugu gibi Bilen'ler yorum yapabilirmi
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,578
Ödül Puanları
113
Offset eklenmesine gerek yok tanımlanan world'ün dungeon olması gerekiyor normal world olarak ayarlanırsa gameserver party koşuluna bakmıyor bile.

Oyla 0
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
@Senua bu durumda
1 1004 GROUP_PHARAOH_EXPERT1 ENTER_LIMIT_CONDITION_PARTY ON STRING
bunu mu yoksa
1 1006 GROUP_PHARAOH_EXPERT1 ENTER_LIMIT_CONDITION_ENTRY_MAXIMUM_NUM 2 INT32
bunu mu değiştirmemiz gerek ama ben partisizde girebilsin partiylede girebilsin istiyorum hocam entry maximumu değiştirdim
ENTER_LIMIT_CONDITION_LEVEL_MAXIMUM_NUM şu şekilde yaptım ve 100levele kadar olanlar girebilsin istedim
akabinde partide 2kişi olmalı diyor

sorunu cozdum Simdi buradan bakınca tekrardan
ENTER_LIMIT_CONDITION_PARTY Bunun servicesini 0 yapmalıymışız done yada ON u OFF yapabilirsiniz ama olurmu bilmem ben direkt 0 yaptım olacak inş

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.