Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Eksik EFP dosyası

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar ne zaman kurdum hatırlamıyorum ama 2 tane eksik efp dosya hatası veriyor sro_client loading ekranın da deco_wind_bodyspin_c.efp diğeri de deco_force_twohand_cut2.efp sizler de mevcut ise paylaşır mısınız

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,880
Ödül Puanları
213
Diğeri, yani twohand_cut2 bende bulunan 3 farklı client içinde de yok.
Yani deco_force_twohand_cut2 değil de sadece cut ile biten var.. Onu da ekledim belki isim yanlış yazmışsındır diye ama... tahminimde 120+ skillere ait olabilir.

dosya yolları

Particles\skill\europe\deco_wind_bodyspin_c.efp

Particles\battle\deco_force_twohand_cut.efp

Ekli dosyalar

• deco_wind_bodyspin_c.efp
    12.5 KB · Görüntüleme: 9
  • deco_force_twohand_cut.efp
    4.1 KB · Görüntüleme: 9
Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Birazdan denicem tekrar dönüş yaparım teşekkür ederim bu arada
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bodyspin hatası geçti ama diğeri de lazım nasıl bulabilirim?

Particles\battle\deco_force_twohand_cut2.efp
bu dosya eksik

Oyla 0

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
godsendler olmasın bu skiller, nereden bulacağmı derseniz bi bakarım bende ki god sendli clientlere

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Godsend skillerine baktım da bulamadım daha önceden kontrol etmiştim.

Oyla 0

Smoup

.
Alınan Beğeni
58
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar ne zaman kurdum hatırlamıyorum ama 2 tane eksik efp dosya hatası veriyor sro_client loading ekranın da deco_wind_bodyspin_c.efp diğeri de deco_force_twohand_cut2.efp sizler de mevcut ise paylaşır mısınız

Ekli dosyalar

• deco_force_twohand_cut2.efp
    4.1 KB · Görüntüleme: 8
  • deco_wind_bodyspin_c.efp
    7.9 KB · Görüntüleme: 7
Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
sro_client loadingte kalıyorsa hiçbir tepki vermeyip öylece bekliyorsa bunun sebebi skillefect'e ekli olmadığı içindir dikkat et.
sro_client'te kalmayıp hatalara yes deyip devam edip client açılıyorsa o efp particleste olmadığı içindir oyun içerisinde onunla ilgili birşey açıldığı zaman drekt crash verir.
bunun fixini yapmak istiyorsan önce skillefecti editle ondan sonra efplerini patchleyerek hatayı çözmeye çalış önüne gelen efp dosyası paylamış yol gösterin yoll şuraya bir yol çizsin birisi..

Oyla 0

Smoup

.
Alınan Beğeni
58
Ödül Puanları
28
sro_client loadingte kalıyorsa hiçbir tepki vermeyip öylece bekliyorsa bunun sebebi skillefect'e ekli olmadığı içindir dikkat et.
sro_client'te kalmayıp hatalara yes deyip devam edip client açılıyorsa o efp particleste olmadığı içindir oyun içerisinde onunla ilgili birşey açıldığı zaman drekt crash verir.
bunun fixini yapmak istiyorsan önce skillefecti editle ondan sonra efplerini patchleyerek hatayı çözmeye çalış önüne gelen efp dosyası paylamış yol gösterin yoll şuraya bir yol çizsin birisi..

Merhaba @SQL konuyu açan arkadaşın talebi ''2 tane eksik efp dosya hatası veriyor, sizlerde mevcut ise paylaşır mısınız?'' şeklinde olduğu için doğrudan benim gibi yanıtlayan kişiler de efp dosyalarını paylaşmış haliyle. Senin dediğin gibi eğer skilleffect kaynaklı bir problemi varsa eksiğini tamamlayacağı satırları şunlar:
SKILL_ELECTUS_EU_WARRIOR_G
SKILL_ELECTUS_EU_WARRIOR_D
Skilleffect.txt'yi bırakıyorum gerekli yerleri uygun kısımlara yapıştırarak sorununu çözebilirsin. İyi forumlar

Ekli dosyalar

• skilleffect.txt
    4.9 MB · Görüntüleme: 6
Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Sorunu çözdüm ben arkadaşlar skilleri kaldırarak oyun sırf CH ama EU skilli yüzünden efp error veriyor crash yenmezdi ama bottan girilmez di bu sefer de. Bu konu üzerinden başka bir şey danışmak istiyorum arkadaşlar Medusadan 8 tane atıyor onu nasıl çözebilirim.

Oyla 0

Smoup

.
Alınan Beğeni
58
Ödül Puanları
28
Sorunu çözdüm ben arkadaşlar skilleri kaldırarak oyun sırf CH ama EU skilli yüzünden efp error veriyor crash yenmezdi ama bottan girilmez di bu sefer de. Bu konu üzerinden başka bir şey danışmak istiyorum arkadaşlar Medusadan 8 tane atıyor onu nasıl çözebilirim.
RefNest tablosundan aşağıda vereceğim değerleri kendi değerlerin ile karşılaştırır mısın? Clean database verisi bu, sende de aynı NestID ile çıkacaktır.

dwNestID: 62345
6234552533500-3276637,3132,738199,89015010008100010

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.