Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

ElvinArt ve Twitch Dolandırıcılık

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Herkese Merhaba;

Bu konuyu Ocak ayı sonunda açacaktım fakat iş yoğunluğu ve birkaç nedenlerden dolayı açma fırsatım olmadı bunun için hepinizden özür dilerim. Gelelim olayımıza;

Bir oyun projemiz için Elvinart (Ümit) isimli kişiyle iletişime geçtik kendisi ağırlıklı olarak Metin2 ve Knight tasarımları yapan bir şahıs. Piyasadaki mevcut grafikerlerin yoğunluğu ve tarihlerin uzun olması sebebiyle bu arkadaş ile 4600 TL bir tutar karşılığın anlaşmaya vardık ve işe başlamadan 2000 TL'yi arkadaşa gönderdik. Ocak 11'de işimize başladı ve paket içerisindeki Logo, Facebook kapak ve postları teslim etti. Daha sonra 1000 TL daha istedi ödemeleri için onuda gönderdik ancak Ocak 18'den yaptım dediği hiç birşeyi atmamaya başladı;

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png
Burada traileri hazırladığını söylüyor arkadaş.
Screenshot_8.png
Artık telefonları açmaz duruma geliyor yukarıdaki fotoğraflardan gördüğünüz launcher, bannerları yaptığını söylüyor ama teslim etmiyor. Paketin içerisinde 10 tane post var attığı 7:)
Screenshot_9.png
Trailer hazır diyip ertesi gün video çok kısa oldu diyor ve benden 2-3 video daha istiyor :)
Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Artık daha fazla dayanamayıp geri kalan hiç birşeyi istemediğimi belirtiyorum ve bu mesajlardan sonra geri dönüş bile yapmıyor birkaç gün sonra alacaklı çıkmayalım diye paket fiyatlarına zam yapıyor :)

Burada discord üzerinden ortağıyla iletişime geçip durumu anlatıyorum kendisine ileteceğini söylüyor ancak yine geri dönüş olmuyor.
Screenshot_12.png

Daha xxxx forumda bu arkadaşın reklamları vardı yönetici ile iletişime geçerek buraya sunduğum fotoğrafları kendilerine gönderdim ve reklamları forumdan kaldırıldı. Burada benim de hatam var tabi Silkroadın S'sini bilmeyen adama iş yaptırıyorum. Eğer bu arkadaşa bu forumdan biri iş yaptırmaya kalkarsa 2 defa düşünsün çünkü arkadaş oyun ile alakalı hiç birşey bilmiyor bende beraber çalışmaya başlayınca farkettim :) benim dilim yandı bir başkasınında yanmasın diye bu konuyu açıyorum.

2. bir husus;

Screenshot_13.png

Server açacak arkadaşlar varsa bu kişiye de dikkat etsin çünkü bu arkadaşta dolandırıcı :) Twitch kanalı tamamen bot.
Screenshot_14.png
Screenshot_15.png

Attığı discorda sonradan gittim ve yöneticiyle konuştum gerekli işlemleri yaparak discorddan atıldı.

Yani diyeceğim o ki iş yaptığınız ve yaptırdığınız adamlara çok dikkat edin piyasada çok kötü duruma gelmiş durumda benim yaptığım hataları siz yapmayın. İyi forumlar.

Eğer daha fazla kanıt isteyen birisi olursa bana ulaşabilir.

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Evet haklısın bu arkadaş aynı anda birden fazla sunucu ile anlaşıp parayı aldıktan sonra hiç birşey umrunda olmuyor bizede denk geldi iyikide çalışmadık bu arkadaş ile.

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Gecmis olsun Turklerle calisirken kirbaclamadan ya da tehdit etmeden birseyler yaptirmak cok zor bide parayi onden veriyorsan vay haline. Eger ki Turk birilerini bulamazsan(benim son tercihim seninde oyle olmali bence) ki cogu kalitesiz ve bastan savma is yapiyor misirli bu isleri turklerden daha kaliteli ve ucuza yapan insanlar var. Piyasada gordugun cogu buyuk serverin grafiklerini videolarini da bu adamlar yapiyor. Aklinda bulunsun :)

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Gecmis olsun Turklerle calisirken kirbaclamadan ya da tehdit etmeden birseyler yaptirmak cok zor bide parayi onden veriyorsan vay haline. Eger ki Turk birilerini bulamazsan(benim son tercihim seninde oyle olmali bence) ki cogu kalitesiz ve bastan savma is yapiyor misirli bu isleri turklerden daha kaliteli ve ucuza yapan insanlar var. Piyasada gordugun cogu buyuk serverin grafiklerini videolarini da bu adamlar yapiyor. Aklinda bulunsun :)
Kesinlikle öyle iyi niyet tatlı dil gösterince hiç bir şekilde işin yürümüyor. Önerin için teşekkür ederim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.