Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Emperor Pet Hakkında.

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Oyuna emperor pet olarak pet ekledim data ve media eklentilerini yaptım fakat cıkarınca direk dc atıyor dump dosyası atıyor ama herhangibi bir bilgi yazmıyor. bunu bir oyundan cektım ben normal grap pet ve fellow pet ekler gibi ekledim ama başka eklemem gereken bir durum varmıdır ekleyen yada bilen birisi yardımcı olabılırmı. çektidiğm oyunda çalışır durumda oranın data sını kendı dosyama ekledım gene olmadı çözemedim iyi forumlar.

**// Dc İşlemi Çözüldü Skil Ekliymiş petlerde ekledim fakat şuanda skili vurunca oyun içinde kurmızı yazı cıkıyor. resimdeki gibi ama birde şu var atac yaptığı gözükmüyor direk mobun canı sıfırlanıyor ve kayboluyor çektiğim dbde tekrar test ettim sikil atıyor ve hem kac k vurduüu hemde mobun canının azalması gözüküyor.

Ekli dosyalar

• SRO[2024-01-07 01-48-45]_59.jpg
    SRO[2024-01-07 01-48-45]_59.jpg
    250 KB · Görüntüleme: 3

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,212
Ödül Puanları
113
Oyuna emperor pet olarak pet ekledim data ve media eklentilerini yaptım fakat cıkarınca direk dc atıyor dump dosyası atıyor ama herhangibi bir bilgi yazmıyor. bunu bir oyundan cektım ben normal grap pet ve fellow pet ekler gibi ekledim ama başka eklemem gereken bir durum varmıdır ekleyen yada bilen birisi yardımcı olabılırmı. çektidiğm oyunda çalışır durumda oranın data sını kendı dosyama ekledım gene olmadı çözemedim iyi forumlar.
dump dosyasını konuya ekle extradan belki birşey bulurlar

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Test1 adlı karakterin 100 level ve direk crashmi oluyor suanda oyun
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Herhangi bir petin girdilerini bir not defterine yaz sonra kontrol et tek tek görsellerle ilgili sorun olsa yazardı fakat sorun görsellerde degil başka birşeyde

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Test1 adlı karakterin 100 level ve direk crashmi oluyor suanda oyun

Herhangi bir petin girdilerini bir not defterine yaz sonra kontrol et tek tek görsellerle ilgili sorun olsa yazardı fakat sorun görsellerde degil başka birşeyde
Evet test1 char 100lvl bugün silip tekrar yüklemeyi denicem dün şoyle bi deneme yaptım çektiğim dbyi kurup eklediğim clien cliente çektigim dbdeki clientin sadece server dep e import ettm calişti yani data ile alakalı bir durum değilmiş bugun yeniden kontrol ederek eklicem sonucunu yazarm

Evet test1 char 100lvl bugün silip tekrar yüklemeyi denicem dün şoyle bi deneme yaptım çektiğim dbyi kurup eklediğim clien cliente çektigim dbdeki clientin sadece server dep e import ettm calişti yani data ile alakalı bir durum değilmiş bugun yeniden kontrol ederek eklicem sonucunu yazarm
Yeniden diğer dbdeki gibi hiç değismeden sadece idleri ayarlayıp ekledim fakat gene aynı petler için extra bi atac dosyasımı var acaba bilemedim deneme yanılmayla devam edicem

Sorunu cözdüm pete entegre skil varmiş bunlar olmadiğindan calişmiyormuş şuan stabil calişır durumda musait olduğunda siteyede paylaşicam

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.