Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım Eu Piyon Kaldırma

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
tşk ederm ındırıp hemen deneyecegım
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Olmaması imkansız.
Data dosyasına da import ederseniz piyon kaldırılır.
Data dosyasını, patch internale attım. Smc den client patchledim. Sw komple kapatıp açtm olmadı. Piyon duruo.

Data dosyasını da import et derken ? Patch yapmaktan bahsediosan , dediğim gibi yaptm ama yok. Olmadı ,help pls :)

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28

Data dosyasını, patch internale attım. Smc den client patchledim. Sw komple kapatıp açtm olmadı. Piyon duruo.

Data dosyasını da import et derken ? Patch yapmaktan bahsediosan , dediğim gibi yaptm ama yok. Olmadı ,help pls :)
Doğru yere import ettiğinden emin ol

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,151
Ödül Puanları
303

Patch_Internal klasörü içerisine data klasörünü atacaksın ve klasörün adı "data" olacak. Tırnak işareti olmadan, baş harfi küçük.
Patch at, files'a res at, clientten patch al ve oyuna gir. Piyon kalkacaktır.
Paylaşılan dosyalar doğru, sen yanlış yapıyorsun.

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İlgi destek için tşkler diyorum :)
@Sieger Şuan youtube videolarını izliodum, süper anlatıyorsun. Bence devam etmelisin diğer tüm ayrıntılar, düzenlemeler için vs. Hatta bunun videosu bile olabilir :)

Bu konu hakkında çok cvp yazdm sanrm ama çözemedim. Sorun bende onu da anladım ama adımlarımdaki yanlışı çözemedim. Ayrıca buraya yazmadan da bi kaç adım deniyorum kafama göre fakat yok :)

Swfiles deki, Patch_iternal içi boş. İçine indirdiğim data attım. Baş harfi küçülttüm. Smcden patchledm tamam.

Files res derken. Sw komple kapattım, sıfırdan bidaha açtım bu sanrm.

Clientten patch al olayını anlamadm. Smc den bidaha patch mi atacam ? Yoksa ipinput ile patch sayısını değişmekse yaptım. Girdim ama piyon duruo bide tıklanıo yani :)

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,151
Ödül Puanları
303
İlgi destek için tşkler diyorum :)
@Sieger Şuan youtube videolarını izliodum, süper anlatıyorsun. Bence devam etmelisin diğer tüm ayrıntılar, düzenlemeler için vs. Hatta bunun videosu bile olabilir :)

Bu konu hakkında çok cvp yazdm sanrm ama çözemedim. Sorun bende onu da anladım ama adımlarımdaki yanlışı çözemedim. Ayrıca buraya yazmadan da bi kaç adım deniyorum kafama göre fakat yok :)

Swfiles deki, Patch_iternal içi boş. İçine indirdiğim data attım. Baş harfi küçülttüm. Smcden patchledm tamam.

Files res derken. Sw komple kapattım, sıfırdan bidaha açtım bu sanrm.

Clientten patch al olayını anlamadm. Smc den bidaha patch mi atacam ? Yoksa ipinput ile patch sayısını değişmekse yaptım. Girdim ama piyon duruo bide tıklanıo yani :)
Patch atıp oyunu açtıktan sonra oyuna normal client üzerinden girmen gerekli ki patch attığın dosyalar oyuna yansısın. Sen client açmadan oyuna giriyorsun ya da ipinput ile direkt versiyon değiştiriyorsun ki patch gerçekleşmiyor.

Övgülerin için teşekkür ederim.🙏

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Sorun Çözüldü. Herkese Tşk ederim.

Sieger dediğin gibi; bütün işlemler bitince. Silkroadı launcherdan normal actım ki Patch atsın client. Patch attı ve sonrasında oyuna gırınce tamamdır. Sorun Çözüldü :)

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,151
Ödül Puanları
303
Sorun Çözüldü. Herkese Tşk ederim.

Sieger dediğin gibi; bütün işlemler bitince. Silkroadı launcherdan normal actım ki Patch atsın client. Patch attı ve sonrasında oyuna gırınce tamamdır. Sorun Çözüldü :)
Yaniiii. Sen patch atıyorsun ama cliente patch almadan oyuna giriyorsun e haliyle de dosyalar sana yansımadığı ve değişmediği için de işlem sağlanmıyor.

@EfsaneSro çözüldü, taşıyalım

Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28
EU PIYON KALDIRMA
Ch server için Eu karakter oluşumunu engelleyen query
query okutup datayı ımport edin
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler

Armus

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Thanks

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.