Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Exp Kasılması Zor Serverda Pet Level Aldırma

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bir Karekterdeki Peti Son Leveline ulaşması için gerekli query varmı veya nasıl yapılabilir?

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
nasıl yani basınca otomatik örnek olarak 100 olarak mı başlasın
veya basılı peti mi 100 level yapmak istiyosun
O şekilde değil 1 lw peti direk örnek 110 cap 110 lw yapmak istiyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Çözülmüştür Shardda Dbo. CharCos Bölümünde exp ve levelini vs kontrol edebiliyorsunuz bu şekilde yardım isteyen olursa böyle yapabilir emek bir serverda buna göre queryde yapılabılır sorun çözülmüştür teşekkürler :))

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
s.a ben dediklerinizi yaptım ama benim pet 100 lv oldu ama güçleri 1 lv deki gibi kaldı yani moba saldır komutu veriyorum tek yiyor
bunu nasıl yapabiliriz

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
s.a ben dediklerinizi yaptım ama benim pet 100 lv oldu ama güçleri 1 lv deki gibi kaldı yani moba saldır komutu veriyorum tek yiyor
bunu nasıl yapabiliriz
As tablodan direk level verirseniz olmaz ornek 10 lw kasılmış exp 55000 diyelim lw atlaması için kac expi istiyor 152000 diyelim bize gerekli olan exp 151999 tabloya exp geçirirsen rev çekıp 1 mob kesersen bu şekilde hızlı level geçirebilirsin 2 inci mantık ise oyununuzdaki reflevel tablosundakı degerler karısık degilse güzel mantıkla ayarlandıysa örnek 110 lw in exp değeri kaçsa 1 lw pete o değeri expsine verirsen rev atıp bir yaratık kestıgınde sıkıntısız o lw e ve dogal atlamıs gibi olucaktır

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.