Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru F8Filter vSro Exploit ve DDoS Koruma Yöntemleri

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
13
Test amaciyla ucretsiz kullanim hakkimiz varmi? 1 haftalik 20 player limitli mesela.
Filter dosya olarak teslim edilmediğinden kendi sunucularımızda kaynak harcıyor bunun da tahmin edersiniz ki bizlere maliyeti oluyor. Bunun önüne geçme amaçlı ücretsiz bir sürüm sunmuyoruz fakat filterımızı dilediğiniz kadar deneme hakkına sahipsiniz. Deneme işlemi için ise bize ödemenizi yaptığınız andan itibaren oyununuzun gelirlerinin kapalı olması şartı ile (betanız dahil) oyununuzun açılışını gerçekleştirene kadar sorgusuz sualsiz ödemenizi iade alabilirsiniz. Yani kısaca ödeme alımınızı açtığınız andan itibaren başlar filter süreniz

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
2018 yılındaki iki projem için F8filter kullandım. Gerek hizmet kalitesi olsun, gerek filter kalitesi olsun gayet memnun kaldım.

Bol kazançlar dilerim.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
2017(sonu) 2020 Yılları arası yaklasık 50 oyundan fazla deneyim tecrübem oldu. Sayesinde çok başarılı işlere imza attım.
Güncellenmesine cok sevindim. Aktif piyasada Bu denli kaliteli işlerin biz Türklerden çıkmasıda ayrı bir gurur kaynağı.
Başarılar.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
1 hafta test etmek icin 2000tl vericem sonra verdigim parayi gerimi alacagim dogru mu anladim ? 2-3 gunluk test paketi acilmali

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
1 hafta test etmek icin 2000tl vericem sonra verdigim parayi gerimi alacagim dogru mu anladim ? 2-3 gunluk test paketi acilmali
Hayır. Paywant ile çalışman halinde 500 TL vereceksin.
Oyunu açmadığın ve beta sürecini başlatmadığın sürece istediğin şekilde guardı kullanabilirsin.
Oldu ki beğenmedin, ya da açmayacaksın, vazgeçtin. Bunu kendilerine iletip ödemenin tamamını geri alabiliyorsun.
Paywant ile çalışmazsan 2000 TL veriyorsun, yine aynı şartlar geçerli. Ödemenin tamamını geri alabiliyorsun.

Deneme paketi ile ilgili açıklamayı gerektiği şekilde yapmış.

Şahsen ben bir çok kurulumunu yaptığım oyunda kullandım. 1 ay test sürecinde bulunan, edit süreci devam eden oyunlar oldu hiç bir şekilde ücret talep edilmedi.
Vazgeçen, oyuncu kitlesi bulamayıp açmaktan vazgeçenlerde oldu, ödemenin tamamını geri aldık.

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
anlatım için Teşekkürler korumaları bilmeyen yoktur ama özellikleri sürekli güncelleniyor sonucta F8 hic kullanmayan biri için cok iyi anlatım olmuş

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
3
Hayırlı Satışlar. Piyasada f8 i bilmeyen yoktur. Kalite Tesadüf değildir.

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
13
Bir önceki postta da belirttiğim gibi çalıştırdığımız her filter'ın bize karşı maliyeti bulunuyor bu maliyetten dolayı ücretsiz paket vermek yerine(çünkü ücretsiz paket verdiğimizde boş yere kullanıma açacak olan kullanıcılar olduğundan) size sorgusuz sualsiz para iadesi sunuyoruz. Oyununuzun gelirlerini açmadığınız müddetçe oyununuzun betasında dahi f8filter'ı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Gelirleriniz açıldıktan sonra maalesef ücret iadesi yapmıyoruz kullanımına başlamış olarak varsayıldığınız için

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Bir önceki postta da belirttiğim gibi çalıştırdığımız her filter'ın bize karşı maliyeti bulunuyor bu maliyetten dolayı ücretsiz paket vermek yerine(çünkü ücretsiz paket verdiğimizde boş yere kullanıma açacak olan kullanıcılar olduğundan) size sorgusuz sualsiz para iadesi sunuyoruz. Oyununuzun gelirlerini açmadığınız müddetçe oyununuzun betasında dahi f8filter'ı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Gelirleriniz açıldıktan sonra maalesef ücret iadesi yapmıyoruz kullanımına başlamış olarak varsayıldığınız için
işiniz güzel ama websiteniz kötü yıllardır aynı sizin için basit halletmeniz gereken şeyi geç yapmanız üzücü

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
13
işiniz güzel ama websiteniz kötü yıllardır aynı sizin için basit halletmeniz gereken şeyi geç yapmanız üzücü
Konuda zaten yeni bir websitesi üzerinde çalıştığımızı belirtmiştim. Bizim önceliğimiz makyajdan ziyade stabilite. Kullanıcı dostu yeni bir websitesi ile yakın zamanda konuyu güncelleyeceğim. Bunca zamandır websitesi ile ilgilenemememiz ise sadece silkroad üzerine değil bir çok alanda aktif bir şekilde hizmet sağladığımız müşterilerimiz var bu yüzden zamanlama konusunda her zaman bir problem yaşıyorduk. Son zamanlarda covid-19 nedeni ile diğer müşterilerden biraz boş vaktimiz kaldığından hem filter için hem filterla birlikte çalışan alanlarda(websitemiz,api serverlarımız vb.) büyük bir güncelleme çalışması başlattık