Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Fellow pet crash

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
fellow petlerımde bazılarında peti açınca crash yiyorum data particles yolları full hepsi ekli sebebi ne olabilir daha önce boyle bir sorunum yoktu birden bire nasıl oldu anlıyamadım.

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
fellow petlerımde bazılarında peti açınca crash yiyorum data particles yolları full hepsi ekli sebebi ne olabilir daha önce boyle bir sorunum yoktu birden bire nasıl oldu anlıyamadım.
Petin bsr lerin olup olmadıgına ve bsr isimlerinin konumların düzgün olduguna emin cracterdata ve common

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
Dump gönderebilirseniz, kontrol ederiz. :)
Sorun çözüldü mü?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

sorun çözülmedi hala hocam devam ediyor.
oyun crash verince çıkan güncel şuanki dump dosyasını yüklersen incelenir yanıt verilir

tahminen pette efekt var o efekt sende eksiktir misal

anka kuşu vardır örnek veriyorum kuş bildiğimiz kuş ama kanatları alev efektli efekt sende olmadığından dolayı hata verir

0*GgS0p1elAPQv99ja.jpg

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
hocam bunlar bende sorunsuz çalışıyordu benım datada bunlar ekli bir türlü çözemedim gitti ne lanet şeydir ,herşey mukemmel tek sorun bu 3 gundur çözemedim gtti

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Bunun dump ile alakası yok bunlar sanırım dediğin gibi daha öncede sorunsuz çalışan petler xx guardını kullaniyorsan eğer guardi kaldırıp local giris yapıp deneme yap bu olay bir kişinin daha başına gelmişti guard yetkilileri sanırım hala bu sorunu fixlememisler.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.