Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Fortress War Uniqueleri Ekleme

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Değerli arkadaşlarım oyunda Fortress War mobları var fakat biz bunların sadece 3 tanesini kullanabiliyoruz. Diğer uniqueleri birçok arkadaşımız belki bilmiyor, belki de nasıl aktif edileceğini bilmiyorlar. Bugün size bunu göstereceğim.
Her ihtimale karşı db ve client yedeği alınız.
Öncelikle şu kodu New Query açarak okutunuz.
Önemli Not: characterdata_20000.txt ve characterdata_25000.txt'nizde önceden yaptığınız bir değişiklik varsa @MrStrelitzia arkadaşımızın aşağıda paylaşmış olduğu indirebilirsiniz. Herhangi bir değişiklik yapmadıysanız devam edin.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ardından aşağıdaki dosyaları characterdata_20000.txt ve characterdata_25000.txt ile değiştiriniz.

2228

2229

2230

2231

2232

2233

Saygılarımla,
BigWarLike.

Son düzenleme:

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
Paylaşım için teşekkürler ancak bu unique'ler kale savaşında kullanılan gold platen summon scroll'lar (Jangan kalesinde spawn edilen WhiteTiger/Hang A). Bunların yukarıdaki kod ile unique'ye çevrilmesi kale savaşında scroll'la unique çağrılmasına neden olur. Bu ayrıntıya dikkat edelim unique'ye çevirirken.

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Paylaşım için teşekkürler ancak bu unique'ler kale savaşında kullanılan gold platen summon scroll'lar (Jangan kalesinde spawn edilen WhiteTiger/Hang A). Bunların yukarıdaki kod ile unique'ye çevrilmesi kale savaşında scroll'la unique çağrılmasına neden olur. Bu ayrıntıya dikkat edelim unique'ye çevirirken.
Bilgi için teşekkürler. Ben bunu bilmiyordum.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Konu çok güzel eline sağlık.
Bir kaç şey belirtiyim bazı arkadaşlar verdiğin dosyada ki (Charaterdaha20 - 25000) dosyalarında oynama yapıyor bunu komple değiştirmek yerine sadece şu kodları değiştirin desen daha güzel olabilirdi daha sornasında bug yaşayacaklardı çünkü ben düzenledim txt leri upload ettim link atıyorum aşağı. Servicesleri aktif etmek için di senin verdiğin Txt.
Verdiğim txt dekileri kendinizdekilerle değiştirmeniz yeterli.

Merhabalar,
Değerli arkadaşlarım oyunda Fortress War mobları var fakat biz bunların sadece 3 tanesini kullanabiliyoruz. Diğer uniqueleri birçok arkadaşımız belki bilmiyor, belki de nasıl aktif edileceğini bilmiyorlar. Bugün size bunu göstereceğim.
Her ihtimale karşı db ve client yedeği alınız.
Öncelikle şu kodu New Query açarak okutunuz.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Ardından aşağıdaki dosyaları characterdata_20000.txt ve characterdata_25000.txt ile değiştiriniz.

Ekli dosyayı görüntüle 2228

Ekli dosyayı görüntüle 2229

Ekli dosyayı görüntüle 2230

Ekli dosyayı görüntüle 2231

Ekli dosyayı görüntüle 2232

Ekli dosyayı görüntüle 2233

Saygılarımla,
BigWarLike.

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Konu çok güzel eline sağlık.
Bir kaç şey belirtiyim bazı arkadaşlar verdiğin dosyada ki (Charaterdaha20 - 25000) dosyalarında oynama yapıyor bunu komple değiştirmek yerine sadece şu kodları değiştirin desen daha güzel olabilirdi daha sornasında bug yaşayacaklardı çünkü ben düzenledim txt leri upload ettim link atıyorum aşağı. Servicesleri aktif etmek için di senin verdiğin Txt.
Verdiğim txt dekileri kendinizdekilerle değiştirmeniz yeterli.
Teşekkür ederim.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Eline sağlık, harika paylaşımlar yapıyorsun. Çok güzel bir şekilde anlatılmış konu. ❤

Başarılar. ^^

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Olan şey scroll basınca uniquenin notice yazması değil miydi? Yani bu uniquelerin tablodan rarity değerini değiştirerek normale çevirsek, sorun düzelmez mi?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.