Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Fortress War Uniqueleri Ekleme

Alınan Beğeni
197
Ödül Puanları
43
Kervan Slot ayarlarını yaparken o Txt leri kullanıyorlarya umarım yapan dediğin gibi hatırlar. Kervan can slot konusu elimde her şeyiyle hazır bütün petlere dair onu paylaşıcam bi ara kopyala yapıştır yapmaları yeticek yani :D

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,579
Ödül Puanları
113
Olan şey scroll basınca uniquenin notice yazması değil miydi? Yani bu uniquelerin tablodan rarity değerini değiştirerek normale çevirsek, sorun düzelmez mi?
Tai-Sui scroll'la karıştırdın galiba. Arkadaşın paylaştığı sadece kale savaşı sırasında spawn edilen kale koruyucuları olarak geçen yaratıkların, unique'ye çevrilmesi. Bir nevi tai-sui formuna sokulması ki kale savaşı sırasında bildigim kadarı ile spawn edemiyorsun tai-sui'yi. Kastettiğim noktada bu kısımdı.

Alınan Beğeni
169
Ödül Puanları
43
Kervan Slot ayarlarını yaparken o Txt leri kullanıyorlarya umarım yapan dediğin gibi hatırlar. Kervan can slot konusu elimde her şeyiyle hazır bütün petlere dair onu paylaşıcam bi ara kopyala yapıştır yapmaları yeticek yani :D
Allaah ben onu unuttum. :oops::eek: Ben de ayarlamıştım. Gitti desene. :D

Alınan Beğeni
197
Ödül Puanları
43
:D aga beeeee
kıyamam sana ya :D :ADfadfad ha işte o yüzden dedim ya :D paylaşımı düzelt istersen komple değiştirin değil de bunları değiştirin diye :D
kervan için characterdata_5000 ve 25000 de işlem yapılıyor sana sadece 25000 lazım onu düzeltmen lazım geçmiş dosyalarında vardır belki gerçi kendi dosyalarını extract ederek yaplaştıysan sorun yaşamazsın sen :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.