Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Game server kapandı

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
selam beyler shardmanager de bu hatayı alıyorum ardından game server i kapatıyor
Relay SR_PLAYTIME_FOR_METER_RATE_EXP_LIMIT_NOTIFY failed!!

bilginiz varsa vardım ede bilirmisiniz

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,017
Ödül Puanları
214
server.cfg içindeki bu bölümü aşağıda vermiş olduğum gibi düzenle greenbox'u açtığın için bu hatayı alıyorsun.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
server.cfg içindeki bu bölümü aşağıda vermiş olduğum gibi düzenle greenbox'u açtığın için bu hatayı alıyorsun.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
server. cfg de içinde ki satırlar aynı bu şekilde ama greenbox konusunda bir bilgim yok nasıl kapatılacağını tarif ederseniz sevinirim

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
gameserver olarak eva'mı kullanıyorsunuz

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Özelden team verin yardımcı olmaya calısayım

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
aynı hatayı bende alıyorum, ama gs kapanmıyor. sadece oyun crash oluyor.. günlerdir hiçbi türlü çözemedim. sorun kesinlikle green booktan kaynaklanıyor ama ne yapsam düzeltemedim, fixleyemedim..

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,701
Ödül Puanları
605
Temiz bir SR GameServer kullanın green book’u kapatmadan patchleyin. Sadece server.cfg de @iMonarch ın dediği düzeltmeyi yapın sorun olmayacaktır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
aynı hatayı bende alıyorum, ama gs kapanmıyor. sadece oyun crash oluyor.. günlerdir hiçbi türlü çözemedim. sorun kesinlikle green booktan kaynaklanıyor ama ne yapsam düzeltemedim, fixleyemedim..
BEN HER ŞEYİ DENEDİM ÇÖZÜM BULAMADIM SONRA BİR SİTEDEN GS FİXLEMEYİ ÖĞREDENİM YAPTIM OLDU KONU ÇÖZÜLDÜ

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.