Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Gameserver 10 sn sonra oyundan atıyor

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Kolay gelsin arkadaşlar oyunu sunucuya kurdum Online yaptım. Oyuna giriş yaptıktan 10 sn sonra atıyor ve gameServerde SQL Error State:42S02, Native Error Code: D0, ODBC Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Invalid object name 'Panel.dbo._OnlineOffline'.

bu hatayı veriyor

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,118
Ödül Puanları
113
Kolay gelsin arkadaşlar oyunu sunucuya kurdum Online yaptım. Oyuna giriş yaptıktan 10 sn sonra atıyor ve gameServerde SQL Error State:42S02, Native Error Code: D0, ODBC Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Invalid object name 'Panel.dbo._OnlineOffline'.

bu hatayı veriyor
SRO_VT_LOG tablosunda veya SRO_VT_SHARD tablosunda addnew char prosedürü var onları incele onlarda altı çizili kırmızı kodlar varsa deaktif et

başına // koy

_AddLogChar procunu incele
_AddLogItem procunu incele
SRO_VT_LOG tablosundaki procları kontrol et kapat düzelir o hata

SRO_VT_SHARD' da ise

_AddNewChar procunu incele

Oyla 0

aedn76

.
Alınan Beğeni
143
Ödül Puanları
33

bu hatayı veriyor
Sunucunun disk alanıyla alakalı kontrol eder misiniz boş alan mevcut mu?

Oyla 0

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorununuz odbcden kaynaklı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

ODBC Error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Invalid object name 'Panel.dbo._OnlineOffline'. belirsiz obje diyor sorununuz burada

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
32 bit olarak tanımlayın SQL Server düz olarak

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
623
Ödül Puanları
113
Evet silin

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,118
Ödül Puanları
113
64 olanları sileyim mi
amma uzadı konu :D
şimdi şöyle diyim
sende dbler kurulu ama panel dbsi kurmamışsın ( kurmadıysan o panel prosedürlerini devre dışı bırak)
sürekli sen girdiğinde sürekli tetiklendiği için bu sorunları yaşıyorsun o prosedürleri devre dışı bırakırsan bu sorunu yaşamayacaksın

hem 32 hem 64 yapman daha iyi

bu arada sql 2014 kullanıyorsan zaten odbc ayarı diye birşey kalmadı

odbc ayarını sql 2005 zamanında yapıyorduk

2008 den sonra bu sorun ortadan kalktı.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.