Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Gameserver Hatası

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
odgOrR.png

server açıldıktan bazen 1 saat bazen 30 dk sonra gameserver'da bu hata çıkıyor ve sql kendini servislerden kapatıyor bilgisi olan varmı konu hakkında. iyi forumlar
NOT: (ODBC AYARLARI YAPILI)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
SQL Server’in kapanmasıyla alakalı bir hata oluşuyor olabilir. Sistem gereksinimleri yeterli ise SQL durduk yere kapanıyorsa, SQL’i yeniden kurunuz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
arkadaşlar db account u değiştirdim şu an 1 saat geçti deneme sürecindeyim sabah bilgi verilecek hatanın çözümü hakkında. @turkiyem herhangi bir değişiklik yapmadım o tabloda. @Spare sistemim vds 6 gb sql 2014 yüklü

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ODBC hatasini cozmenin basit yolu ODBC yi bulup SRO_VT_ACCOUNT SRO_VT_LOG SRO_VT_SHARD bunlari ekliceksn sonra yapilandir diceksin assadaki kisima sql baglanti adini giriceksin sonra ileri diceksin bir sonraki sayfada kullanici adi ile diceksin ordaki tik e basican sonra sql kullanici adini sifreni yazip ileri diceksin en sona dogru yukarda master yazar tik e bas sonra listede ACCOUNT var onu sec istedigin dili sec sonra ayarlari sina de tamamdir hepsine bu islemi yap yetkilendir ODBC yi sorun ortadan kalkar iyi forumlar...

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
odbc den yaptım zaten dediklerini ama sorun aynı yanlız odbc yetkilendirme ayarını yapmadım o nasıl yapılıyo

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
Dönüşünüzü bekliyoruz bakalım. Olmazsa yarın team ile bir bağlanırım ben. :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.