Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü GameServer Kapanma Sorunu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
Merhabalar

Şuanda Aktif olan serverim var. 2x Agent ve 3x GameServer İle Açık Sıkıntı Yaşamıyordum.
Daha Sonra 4x Agent ve 4 x GameServer ile açınca sıkıntı yaşamaya başladım. Ayrıca
-FGW ekledim 50 kere Denendi Moblar Uniqueler Noticelerin Hepsi Ceza Vs.. Sıkıntısız Çalışıyor.
-Oyun Açtığım zaman Saati Belirsiz Bir Şekilde Birden Gameserverlerin biri kendini Kapatmaya başladı.(4 Kere Kapandı)
-Kapanma Aralıkları 4, 7 , 5 Saat ve 15Dakika Sonra Kendini Kitliyor ve Kapanıyor.
-Dump Oluşturmadığı için Gameserver ne olduğuna Bakamıyorum.
- Kapanma Saatlerindeki Logları Kontrol Ettim Fakat gözüme farklı gelen herhangi birşey olmadı.

Saatleri birbirine yakın olmadığı için görme fırsatım ve yakalama fırsatım olmadı. Bu Konuda en ufak bir fikriniz var ise Paylaşırsanız çok sevinirim. 12341.jpg

Resim 3. Gameservere ait ve hiçbir şehir bağlı değil sadece boşta çalışıyor.bütün mapları diğer 3 Gameservere dağıttım. Count Değerleri Diğerlerine Göre Biraz Yüksekti

Bunlarda Diğer Gameserverlar sss1.jpg

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
Merhabalar

Şuanda Aktif olan serverim var. 2x Agent ve 3x GameServer İle Açık Sıkıntı Yaşamıyordum.
Daha Sonra 4x Agent ve 4 x GameServer ile açınca sıkıntı yaşamaya başladım. Ayrıca
-FGW ekledim 50 kere Denendi Moblar Uniqueler Noticelerin Hepsi Ceza Vs.. Sıkıntısız Çalışıyor.
-Oyun Açtığım zaman Saati Belirsiz Bir Şekilde Birden Gameserverlerin biri kendini Kapatmaya başladı.(4 Kere Kapandı)
-Kapanma Aralıkları 4, 7 , 5 Saat ve 15Dakika Sonra Kendini Kitliyor ve Kapanıyor.
-Dump Oluşturmadığı için Gameserver ne olduğuna Bakamıyorum.
- Kapanma Saatlerindeki Logları Kontrol Ettim Fakat gözüme farklı gelen herhangi birşey olmadı.

Saatleri birbirine yakın olmadığı için görme fırsatım ve yakalama fırsatım olmadı. Bu Konuda en ufak bir fikriniz var ise Paylaşırsanız çok sevinirim. Ekli dosyayı görüntüle 4241

Resim 3. Gameservere ait ve hiçbir şehir bağlı değil sadece boşta çalışıyor.bütün mapları diğer 3 Gameservere dağıttım. Count Değerleri Diğerlerine Göre Biraz Yüksekti
Peki bu hata başlamadan evvel güncelleme olarak ne yaptınız?

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
Bunları kontrol ettiğinizi var sayıyorum.

Kervan slot, pet slot vs gibi bir düzenleme yaptınız mı
Evet Garden FGW 6 Mobtan oluşuyordu 3x unique 3 farklı normal mobları kontrol ettim sıkıntı yaratmadı.
Pharaoh sadece ve damage hasarını düzenledim (skillerinde kapatma ve açma yapılmadı.)
kervan slot ve pet slotlara dokunmadım. Daha önceki sistem ne ise öyle kaldı. Guardtan 2. petslot kapattım

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
606
Ödül Puanları
93
#Konu Kilit
Sorun Tarafımca Çözülmüştür.
Mob Bugu...

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.