Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Global içinde itemin özelliklerini göstermek nasıl yapılıyor

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Selam dostlarım.stall açmak onları gezmek yerine global atarak itemin özelliklerini gösteren bişeyler vardı.bunu nasıl yapıyorduk.bence sw lerde olmazsa olmaz özelliklerden biridir.
kör cahil biri olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Ü

Üye silindi 3096

Selam dostlarım.stall açmak onları gezmek yerine global atarak itemin özelliklerini gösteren bişeyler vardı.bunu nasıl yapıyorduk.bence sw lerde olmazsa olmaz özelliklerden biridir.
kör cahil biri olarak yardımlarınızı bekliyorum.
bence stal stal dolaşsınlar hiç girme o konulara yok stal stal dolaşmalarını istemiyorsan guard al onun özelliklerinde onlar var zaten örneğin Maxiguard-F8

local arkadaş çevremde oynuyacam diyordun geçen haftalar :D gezin işte eğer 200-300 kişilik bi projen varsa en az bi guard al bi zahmet dediğin özellikler tek guardla oluyor :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
bence stal stal dolaşsınlar hiç girme o konulara yok stal stal dolaşmalarını istemiyorsan guard al onun özelliklerinde onlar var zaten örneğin Maxiguard-F8

local arkadaş çevremde oynuyacam diyordun geçen haftalar :D gezin işte eğer 200-300 kişilik bi projen varsa en az bi guard al bi zahmet dediğin özellikler tek guardla oluyor :D
ben pc den kendimce oynuyorum.merak ettiğim özellikleri eklemek ile vakit geçiriyorum.amacım şu an piyasaya çıkıpta rezil olmak değil.:)ben kendimce bişeyler yapmak niyetindeyim.hem ögrenmek hem zaman geçirmek hemde sizin başınıza bela olmak:)yarın sokağa çıkma bitiyor.yeter artık:)
sen bana destek olda şunuda öğrenelim.guard filan zaanı var daha.kalkanımız bizim sağlam:)

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tamamen client (dll) ile yapiliyor. Oyle 2 query okutmayla olacak sey degil. Clientten item bilgileri okunuyor olacak ve globalin chatboxu hooklanacak CTRL tiklanmasi ile triggerlenecek ve item ismi metin olarak globalde gorunecek. Ayni sey chatbox tada olmali. Üzerine gelince sanki inventoryde bakiyormuscasina pencere cikmali...

Benim gibi mantigini bilen kac kisi vardir ki burda 😂

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Tamamen client (dll) ile yapiliyor. Oyle 2 query okutmayla olacak sey degil. Clientten item bilgileri okunuyor olacak ve globalin chatboxu hooklanacak CTRL tiklanmasi ile triggerlenecek ve item ismi metin olarak globalde gorunecek. Ayni sey chatbox tada olmali. Üzerine gelince sanki inventoryde bakiyormuscasina pencere cikmali...

Benim gibi mantigini bilen kac kisi vardir ki burda 😂
hay ALLAH ım.bu ne şimdi.tamam bilgin varda anladık:)ama bilgide paylaşarak güzelleşir.nasıl yapacaz bu olayı.bu olay güzel birşey.ben begeniyorum.yani şimdi şöyle anlatayım.bir sw eğer kaliteli ise oyuncuların ihtiyaclarını karşılaması gerekir.buda ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor.özellik son derece güzel.daha benim böle istediklerim var::)
padişahım sen çok yaşa demek lazımdemi şimdi sana::)anlatta öğrenelim

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,751
Ödül Puanları
93
hay ALLAH ım.bu ne şimdi.tamam bilgin varda anladık:)ama bilgide paylaşarak güzelleşir.nasıl yapacaz bu olayı.bu olay güzel birşey.ben begeniyorum.yani şimdi şöyle anlatayım.bir sw eğer kaliteli ise oyuncuların ihtiyaclarını karşılaması gerekir.buda ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor.özellik son derece güzel.daha benim böle istediklerim var::)
padişahım sen çok yaşa demek lazımdemi şimdi sana::)anlatta öğrenelim
hiç bir bilgin yoksa yapamazsın bunun için kodlama bilgisi asm bilgisi felan gerektiyor bunu 2 kelimeyle yapılmasını anlatacak kişi yok eğer bu özelliği eklemek istiyorsan csro-r files dosyalarında vardı diye biliyorum vsro için guard alman gerekir diye düşünüyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
hiç bir bilgin yoksa yapamazsın bunun için kodlama bilgisi asm bilgisi felan gerektiyor bunu 2 kelimeyle yapılmasını anlatacak kişi yok eğer bu özelliği eklemek istiyorsan csro-r files dosyalarında vardı diye biliyorum vsro için guard alman gerekir diye düşünüyorum.
bunun videosu bilgisi yokmudur.neden yapılmasınki bak padişahımız yaparım diyor:)ben inatcıyımdır.zor diye bişey yoktur sadece zaman alır:)
sende bana destek olda yapalım candostum.

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,751
Ödül Puanları
93
bunun videosu bilgisi yokmudur.neden yapılmasınki bak padişahımız yaparım diyor:)ben inatcıyımdır.zor diye bişey yoktur sadece zaman alır:)
sro_client, agentserver, shardmanager ve gameserver üzerinden calısan bir sistem bunlar üzerinde düzenleme yapman gerekiyor bunun anlatımı yok malesef Sonpadişahın dediği gibi kodlama bilgin varsa bir dll yazar client'e inject ederek çözebilirsin diğer türlü baya bir uğraşman gerekiyor

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Biraz basite aldın sanırım madem bu kadar kararlısın c# ve asm derslerinden başlayabilirsin :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.