Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Glow Effect

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar glow effect ile ilgili bir kaç sorum var.

Glowlar Switchler üzerine kurulu.

1-Switchli bir silah indiriyorum kaç degree olduğu fark etmiyor glow basınca 8 Degree'ye dönüştürüyor
2-Bazı glowlar çalışmıyor sebebini bilmiyorum
3-Reset glow kullandığım zaman da itemi Fight görünüme çeviriyor.

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Glowlarımızın Tabloları Swicher20B gibi Adları Verdik Kafamız Karışmasın Ve Düzenli İşimiz Olması İçin Sorunsuz İşlem Yapabilmemiz İçin Tablolarımızı Bu Şekildde Düzenledik Sizide Bu Şekilde Uygulayabilirsiniz..

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tablolarınızın Resimini Atarmısınız ..

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Hocam Sizin Prosödör ile Benim Prosödör Farkı Ne Olabilir Ve Önemli Olan Dönüştürücü ıd leri Tablolarınıza Dogru Girerseniz Sorunuz çözülücektir.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Bütün gün bununla uğraşmaktan beynim çatladı sabah bakacam tekrar

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Hocam Tabloların ıdlerini Silip Sırayla Eklermisin Dogru Şekilde Büyük İhtimal Tablolarda Karışıklık Olmuş Olabilir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.