Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Glow Scroll Nasıl oluşturulur?

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba,

Sox ve normal item parlamalarıyla ilgili araştırma yapıyorum. İstediğim gibi farklı efp dosyalarını göstererek parlamaları değiştirebiliyorum. Fakat istediğim herkesin effect'ini değiştirmek değil. İstediğim şu; Scroll olarak yapmak.

Yani istiyorum ki scroll kullanıldığında scroll'a tanımlanan effect karakterin elindeki silaha geçsin. Bunun için nasıl bir yol izleyebilirim? Benzer bir konu bulamadığım için nasıl yapacağıma dair fikrim maalesef yok. İki gündür çokça araştırma yaptım ama henüz işin içinden çıkabilmiş değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
mX3Lny.jpg

isdeğin böyle bir şeymi
bu şekil çalışma prensibi scroll ile silaha özel efek katıyor
bunu yapmak bayağı uğraştırıcı söyle soyleyeyim 1 tepsi pirinci tek tek ayırıp sonra tek tek guruplandırıp
her grup içinde tekrar gruplandırıp
log içinde bunları yerleştirip ve ordada ayrı ayrı guruplandırıp scroll için tanımlamalar yapacaksın
bu sadece database bolumu
media içinde her guruba efek için yönlendirmeler var efp işlemesi için
yani kısaca soyleyem 2 bine yakın item ayarlayıp bunları işleyeceksin yukarda yazdıklarım için gecerli

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Evet istediğim bu, scroll kullanıldığında ayarladığım özel effect silaha geçsin istiyorum.

Oyla 0

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bu olayı model swticher gibi yapabilirsin. Glow scroll olan bir serverden effectlerini çekebilirsin. Modeli kullandığı zaman istediğin effecti verecek ancak görünüm yolunu silahın orijinal halini yapacaksın. Media kısmında işin olacaktır. Sadece mantığını kullansan bu işi yaparsin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.