Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Glow Switch item değişmesi

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
sorun çözülmüştür . hepsini sildim tekrardan tektek sakın sakın ekledım calıştı teşekkürler yardımlarınız için .

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Glow sisteminin nasil isledigini, prosedurunu gormeden yorum yapilabilir mi bilemedim kullandigin proseduru incelemek lazim muhtemelen prosedurde gözden kaçan bir sey vardir

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,339
Ödül Puanları
93
Sorun kesinlikle idlerde oluşturduğun tabloları gözden geçir bulacaksın

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Sorun kesinlikle idlerde oluşturduğun tabloları gözden geçir bulacaksın
Şey olabilirmi ya mesela ben itemleri eklerken şhield i ayırmadm arasindan ondan silahlarda id boşluğu var mesela şu şekilde
Bowmavi 1995
Spearmavi1996
Blademavi1997
Şhieldmavi1998
Bowkırmizı 1999
Şimdi bunları tablolara eklerken aradaki şhield cikiyor log tablosu shield ve silah ayri ya alttaki gibi olduğundan olabilirmi
Bowmavi 1995
Spearmavi1996
Blademavi1997
Bowkırmizı 1999
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Glow sisteminin nasil isledigini, prosedurunu gormeden yorum yapilabilir mi bilemedim kullandigin proseduru incelemek lazim muhtemelen prosedurde gözden kaçan bir sey vardir
Pcy3 geçince eklerim hepsini pcde degildem telefondan açtm konuyu

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
889
Ödül Puanları
93
Şey olabilirmi ya mesela ben itemleri eklerken şhield i ayırmadm arasindan ondan silahlarda id boşluğu var mesela şu şekilde
Bowmavi 1995
Spearmavi1996
Blademavi1997
Şhieldmavi1998
Bowkırmizı 1999
Şimdi bunları tablolara eklerken aradaki şhield cikiyor log tablosu shield ve silah ayri ya alttaki gibi olduğundan olabilirmi
Bowmavi 1995
Spearmavi1996
Blademavi1997
Bowkırmizı 1999
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Pcy3 geçince eklerim hepsini pcde degildem telefondan açtm konuyu
tabloya eklediğin itemlerin bir karşılığı olmalı, ne tür bi prosedür tablo kullanıyorsun bilmiyorum ama Devil Gender için yapılmış tablolu bi prosedür vardı forumda o senin işini görecektir. Eğer guard kullanıyorsan veya kullanacaksan guarda uyumlu yapmanı öneririm çok fazla işlem olduğu için daha sonradan düzenlemesi güç olacaktır en azından binlerce satırdan bahsediyorum. Maxiguard'ın kendi özelliği var mesela id'ler ile uğraşmıyorsun eski itemin CodeName128'ini yazıyosun karşısına yeni itemin CodeName128'ini yazıyosun direk çalışıyor hatta canlı olarak bile çevirtebiliyorsun (Gender scroll ile). Yani 1 kere yapıyosun sonuçta serverın için hangi guardı kullanıcaksan ona göre uyarlamanı öneririm. İyi forumlar!

ayrıca prosedür ve eğer tablo varsa tablo görsel atabilirsen çok iyi olur istediğin şekilde yardımcı olmaya hazırım forum dahilinde.

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
tabloya eklediğin itemlerin bir karşılığı olmalı, ne tür bi prosedür tablo kullanıyorsun bilmiyorum ama Devil Gender için yapılmış tablolu bi prosedür vardı forumda o senin işini görecektir. Eğer guard kullanıyorsan veya kullanacaksan guarda uyumlu yapmanı öneririm çok fazla işlem olduğu için daha sonradan düzenlemesi güç olacaktır en azından binlerce satırdan bahsediyorum. Maxiguard'ın kendi özelliği var mesela id'ler ile uğraşmıyorsun eski itemin CodeName128'ini yazıyosun karşısına yeni itemin CodeName128'ini yazıyosun direk çalışıyor hatta canlı olarak bile çevirtebiliyorsun (Gender scroll ile). Yani 1 kere yapıyosun sonuçta serverın için hangi guardı kullanıcaksan ona göre uyarlamanı öneririm. İyi forumlar!

ayrıca prosedür ve eğer tablo varsa tablo görsel atabilirsen çok iyi olur istediğin şekilde yardımcı olmaya hazırım forum dahilinde.
Ekledim Bütün tabloları hocam Enüstlerindeki yazanlar yerleri oluyor onlar kodlara dahil değil yanlış anlaşılmasın Addlogitem Prosedür SRO_VT_LOG bu şekilde nereye ait olduklarını yazdım

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,009
Ödül Puanları
214
Benim tavsiyem eğer prosedür yazmayı biliyorsan Refobjcomman tablosundaki ObjName stununa bir isim ver item isimleri silahın cinsine göre bu şifreli harf olsun.
Orneğin Spear kodlarına >SP-1 yap
Daha sonra CH/EU İtemleri bu şekilde bir harf numaralandırması yaparak çoğalt.
Yazacağın prosedürde sorgulama çekim işlemini buradan yola çıkarak programlama başla.
Declare @ObjName varchar(30) =(SELECT objname128 from sro_vt_shard.._refobjcommon with(NOLOCK) where ID=@ItemID)
Yeni bir tablo yapıp bu tabloya oluşturduğun Skill ID lerine ve Item Idlerini ekle.
AddTimedJob Prosedürüne exec yaptırarak işlemini gerçekleştir.
Özelleştirme olarak ve Reset olarak itemi sildirip Orjinal bir şekilde geri verdirmesini bile Bir ELSE komutuyla bitirebilirsin.
Prosedürdeki işleyiş > Orjinal itemi > Modele çevirme > Modelli itemi >Glowlu Modelli iteme çevirme > Modelli itemi farklı bir modelli glowlu iteme çevirme fonksiyonu kurarak sadece Glowlu Modelli itemden Modeli Silme ve Modelli Glowlu itemden Modeli Silme silme bir çok changing algoritması yapabilirsin.
2023 güncel prosedür versiyonum bu şekilde uyarlı eğer satın almak istersen bu konuda yardımcı olabilirim bu kullanılan kodların sağlıklı bir etkeni yoktur.

Oyla 0

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Benim tavsiyem eğer prosedür yazmayı biliyorsan Refobjcomman tablosundaki ObjName stununa bir isim ver item isimleri silahın cinsine göre bu şifreli harf olsun.
Orneğin Spear kodlarına >SP-1 yap
Daha sonra CH/EU İtemleri bu şekilde bir harf numaralandırması yaparak çoğalt.
Yazacağın prosedürde sorgulama çekim işlemini buradan yola çıkarak programlama başla.
Declare @ObjName varchar(30) =(SELECT objname128 from sro_vt_shard.._refobjcommon with(NOLOCK) where ID=@ItemID)
Yeni bir tablo yapıp bu tabloya oluşturduğun Skill ID lerine ve Item Idlerini ekle.
AddTimedJob Prosedürüne exec yaptırarak işlemini gerçekleştir.
Özelleştirme olarak ve Reset olarak itemi sildirip Orjinal bir şekilde geri verdirmesini bile Bir ELSE komutuyla bitirebilirsin.
Prosedürdeki işleyiş > Orjinal itemi > Modele çevirme > Modelli itemi >Glowlu Modelli iteme çevirme > Modelli itemi farklı bir modelli glowlu iteme çevirme fonksiyonu kurarak sadece Glowlu Modelli itemden Modeli Silme ve Modelli Glowlu itemden Modeli Silme silme bir çok changing algoritması yapabilirsin.
2023 güncel prosedür versiyonum bu şekilde uyarlı eğer satın almak istersen bu konuda yardımcı olabilirim bu kullanılan kodların sağlıklı bir etkeni yoktur.
Hocam prosödür yazmasıni bilmiyorum amacım yapark ögrenmek yani para verip yaptirdiktan sonra editle uğraşmamim bi anlamı yok yapan birsürü yervar verir parasini editini yaptirip bakarm işime ama benm amacım edit yapmasıni ögrenmek işleyişi ögrenmek öneriniz için teşekkürler 😊

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.