Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü GM Skill ekleme client açılmama sorunu

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Herkeze selam arkadaşlar. Başlıktan anlaşılacağı üzere buradaki video ve yazılı anlatımlara bakarak GM Skill eklemeye çalışıyorum, herşeyi anlatılana uygun yapmama rağmen patch sonrası silkroad.exe açtığımda upload sonunda kapanıyor ve her açışımda açılıyor gibi yapıyor ve tekrar kapanıyor.
Sebebini bilen arkadaşların yardım ve yorumlarını bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Modüller açılıyor da sadece client açılmıyorsa hata skilleffect'te.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
hocam kolay gelsin öncelikle videoakileri eksiksiz yaptığıma bi kaç kez sağlama yaparak emin olduğumu düşünüyorum. Fakat karaktere charskilmastery den gm mastery açtıktan sonra client açılıyor id pw girip karakter seçiyorum start dediğimde direkt atıyor bar bile dolmadan. çözüme ulaşamadım forumdaki bi kaç şey vardı onlarıda denedim hatayı nerde aramalıyım ? tşk ederim şimdide :)

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,896
Ödül Puanları
213
karaktere charskilmastery den gm mastery açtıktan sonra client açılıyor id pw girip karakter seçiyorum start dediğimde direkt atıyor
Kullandığınız db hakkında biraz bilgi vermelisiniz. Hangi db? Cap kaç, hangi version ? Vsro mu ?
ekstra bir mastery ekli mi ?
Yarın gün içince bakalım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Kullandığınız db hakkında biraz bilgi vermelisiniz. Hangi db? Cap kaç, hangi version ? Vsro mu ?
ekstra bir mastery ekli mi ?
Yarın gün içince bakalım.
hocam görürmüsün bilmiyorum ama bu mesajı düzenleyerek yazıyorum. 110 cap clean db üzerinde 130 cap yükseltmesi yaptım hatam şurda başladı 130 skilleri eklerken id leri çakıştı gm skilleri ile, gm skilleri sildim komple ve 130 skilleri ekledi ve onları sorunsuz hale getirdikten sonra gm skilleri tekrar eklemek istediğimde yeni id ler media girdileri felan doğru yaptığımı düşünüyorum ama karakter seçip start diyince client gidiyor yardımcı olma imkanın varmıdır muhtemel bişiy bişiyle çakışıyor ama ben bulamadım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.