Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü godbles goruntusu

jadde07

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
slm bi godlles ekledim bastigindaki goruntusunu degistiremiyorum ama cantadaki goruntu degisiyor ddj leri kontrol ettim icon daki ddjyle karsilastirdim hic bir sorun yok bu goruntu niye degismiyor bilen birisi varmdiri

V

V4N_HELLSING

Efp ve bsr’leri kontrol veya
Değiştirdiğin dosyaların Db.media ile çıkartıp patch et. SQL’’de yapıp txt lere geçirmez isen işlem aktif olarak çalışmaz.

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
Sklll effcet efp yollarını izlersin olayı çözmüş olursun
slm bi godlles ekledim bastigindaki goruntusunu degistiremiyorum ama cantadaki goruntu degisiyor ddj leri kontrol ettim icon daki ddjyle karsilastirdim hic bir sorun yok bu goruntu niye degismiyor bilen birisi varmdiri

Oyla 0

jadde07

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
skil efect diyorsunuzda ben oyle goruntuden bahsetmedim arkadaslar kanat veya baska birsey degil icon olarak diyorum godblesin bastigindaki ustteki resim bi cantadaki resmi var bide bastigindaki icon resmi var ya ondan bahsediyorum

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

Demek istediğin çantandaki bastığın görmüş olduğun ikon godbless açıldığı zaman oradakinin aynısını vermiyor.
Başka bi ikon çıkıyor doğru mu anladım?
Eğer yalnış onaladıysam görsel üzerinden anlat;
Çünki anlatımın çok karışık olmuş 🤔

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Refobjcommon ve itemdata birde icon klasörünü ve refcommon daki bsr yoluna bakın

Oyla 0

thestorm83

.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
skil efect diyorsunuzda ben oyle goruntuden bahsetmedim arkadaslar kanat veya baska birsey degil icon olarak diyorum godblesin bastigindaki ustteki resim bi cantadaki resmi var bide bastigindaki icon resmi var ya ondan bahsediyorum
RefSkill ve skilldata_xxxenc leri kontrol et

Oyla 0

jadde07

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
18
Demek istediğin çantandaki bastığın görmüş olduğun ikon godbless açıldığı zaman oradakinin aynısını vermiyor.
Başka bi ikon çıkıyor doğru mu anladım?
Eğer yalnış onaladıysam görsel üzerinden anlat;
Çünki anlatımın çok karışık olmuş 🤔
dogru anladin ustad acildigi zaman farkli icon icon64 de ayni goruntu ekledim yine olmadi sorun nerde anlamadim refobjcommon ddj yolu client ddj yolu ayni bir skintisi yok

Oyla 0

thestorm83

.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93
dogru anladin ustad acildigi zaman farkli icon icon64 de ayni goruntu ekledim yine olmadi sorun nerde anlamadim refobjcommon ddj yolu client ddj yolu ayni bir skintisi yok
Sence o iconu nerden çekebilir. Bi düşün bakalım yukarda yazdığım gibi RefSkill ,_RefSkillGroup ve skilldata_xxxenc leri kontrol et

Aşağıda verdiğim kod RefSkill biraz incelersen nerden ne çektiğini inşallah anlarsın

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.