Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü GODBLESS konsol'da gözükmüyor

Xelios

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Öncelikle Cümleten kolay gelsin Oyuna eklediğim 10 Farklı GodBless leri oyunun içinde GM konsolunda dahil göremiyorum
SQL'de ki Link god.png lemelerinden media'ya ekledğim dosyalara kadar defalarca kontrol ettiğim halde oyun'da gözükmüyor god.png

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,969
Ödül Puanları
113
Öncelikle Cümleten kolay gelsin Oyuna eklediğim 10 Farklı GodBless leri oyunun içinde GM konsolunda dahil göremiyorum
SQL'de ki Link Ekli dosyayı görüntüle 13489 lemelerinden media'ya ekledğim dosyalara kadar defalarca kontrol ettiğim halde oyun'da gözükmüyor Ekli dosyayı görüntüle 13489
Db2media yaptınız mı? Bunun nedeni sql'de olan şeylerin oyuna yansımamasından kaynaklıdır. Db2media yapıp Itemdata45000.txt'yi patchlemeyi unutmayın :)

Oyla 0

Xelios

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
şimdi yaptım :) oyuna geldi fakat kullanınca direkt DC atıyor :D

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,491
Ödül Puanları
113
kardes sadece oyun goruntusu atma tablolarında goruntusu lazım bakmamız ıcın bole hıc bırsey anlasırmaz

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
246
Ödül Puanları
43
refskile ekledigin şeyleri skildatayada ekle çogu dc ve clientles eksik girdiler sonucu oluşur

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,491
Ödül Puanları
113
upload et dosyayı ole at buraya ole duz atılmıyor hocam

Oyla 0

Xelios

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
itemdata.txt de eksik varmış DB.To Media' ile hallettim baştan yapıp çözdüm sonunda

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.