Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü GooD BLESs EKLEME CRASH SORUNU

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
GOOD BLES EKLERKEN MEDAYA NASIL İMPORT EDİLECEĞİNİ BULAMADIM VE PATCH ATTIRMAYI YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Media için gerekli txt dosyalarını ayarladınız mı ? refobjcommon , rofobjitem ıd leri felan ayarlandı mı ? sadece ımport da mı takıldın ? benimde pek zamanım yok ama update verdirilcekse sadece verebiliriz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Media için gerekli txt dosyalarını ayarladınız mı ? refobjcommon , rofobjitem ıd leri felan ayarlandı mı ? sadece ımport da mı takıldın ? benimde pek zamanım yok ama update verdirilcekse sadece verebiliriz.
evet ayarları yaptım sadece import etmeyi ve paptchi öğrenmek istiyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
@realmardinspor çözdü teşekkür ederim baştan kurduk ıd lerde sorun yaşamışım hata ıd lerden kaynaklı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

SADECE BAŞTAKİ GOOD BLES 1 ÇALIŞIYOR TAKILIYOR ÖTEKİ GERİ KALANALRA BASINCA DİREK CİLENTLER KAPANIYOR BİRDAHA ÇARA GİRİLMİYOR NERDE Bİ HATA YAPMIŞ OLABİLİRİM

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
@realmardinspor çözdü teşekkür ederim baştan kurduk ıd lerde sorun yaşamışım hata ıd lerden kaynaklı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

SADECE BAŞTAKİ GOOD BLES 1 ÇALIŞIYOR TAKILIYOR ÖTEKİ GERİ KALANALRA BASINCA DİREK CİLENTLER KAPANIYOR BİRDAHA ÇARA GİRİLMİYOR NERDE Bİ HATA YAPMIŞ OLABİLİRİM
Özelden cevapladım kardeşim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.