Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Görev exp ayarlama

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
80 cap isro sıstem ıcın gorevlerı nasl exp rate ıle orantılı yapabılırım joynette vardı gorevler exp ıle orantılıydı

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ben bizzat kendim 0 dan editledim kolay olmadı.

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
benimle paylasma imkanın varmı reisim ?

bende 80 cap acmak ıstıyorum ama beceremıyorum gorevı

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Peki bunları burada düzenlesem, oyunda patch geçirmem gerekiyor mu bu değerlerin oraya geçmesi için eğer gerekiyorsa nasıl yapabilirim
DbToMedia ile txt dosyalarını çıkar içerisinden refqusetreward.txt dosyasını Media.pk import et yada Patch_Internal klasörüne atıp smc den patch atabilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Peki teşekkürler, Son soru bunları tek tek indirmektense, bi query felan varmı otomatik hepsini %50ye düşürsün vs

EK OLARAK BURDA 110 CAP GÖREVLERİ FELANDA VAR oyunda bug olmasın görevler aşırı exp verir diye

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Prosedür ile yapılabilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bana yardım edebilecek yokmu QUEST rewardda bir sürü başka yerlerin görevleri var yok mu 80 cap isro sisteme göre görevler tşkler

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.